Bölgesel Zayıflama Nasıl Uygulanır?

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Günümüzde birçok kadının ortak problemi olan zayıflama telaşı, gelişen teknolojiler sayesinde eskisinden çok daha kolay bir hal almıştır. Ameliyat olmadan incelme ve selülitten kurtulma imkanı sağlayan bölgesel zayıflamayı sizler için bu yazımıza konu olarak seçtik.

Aşırı kilo, ilerleyen zamanlarda ciddi rahatsızlıklara davetiye çıkarabilen bir durumdur. Bu sebeple kişinin sağlığını düşünerek ideal kiloya düşmeye çalışması zorlu olsa da çok önemli bir karardır. Sadece aşırı kiloya sahip olanlar değil, vücudunu beğenmeyen ve zayıflamakta zorlanan insanlar için de bir ihtimal olan bölgesel zayıflama için çeşitli yöntemler vardır.

Bu yöntemlerden en etkilisi sayılan selektif radyofrekans cihazı BTL Vanquish ME’yi gelin beraber inceleyelim.

BTL Vanquish ME Cihazı Nasıl Çalışır?

Bu cihaz, tamamen yağa odaklanır ve seçtiği alandaki yağların azalmasını ve yok olmasını sağlar. Bu odaklanma ve etki etme sürecinde hastaya temas gerçekleşmez.  Bu sebeple bu tedavinin bir diğer adı Temassız Estetik olarak belirlenmiştir.

Bu teknoloji ile uygulama yapılmadan önce doktor tarafından ön muayene yapılır, uygulamanın yapılacak bölgenin fotoğrafları çekilir ve ölçümü tamamlanır. Uygulamadan önce hastanın en az iç litre su içmesi önerilir, ne kadar fazla su içilirse uygulama o kadar fazla yağda etkili olur.

Cihaz, hastadan bir parmak kadar uzaklığa yerleştirilir ve çalıştırılır. Uygulama esnasında hasta rahatsız olmayacağı derecede bir sıcaklık hisseder, bu ısı ile yağ küçülür ve vücudun enerji döngüsü ile birlikte yok olur.

Temassız estetik başta göbek, basen, kol ve bacaklar olmak üzere fazla kiloların bulunduğu tüm bölgelerde kullanılabilmektedir.

Siz de hiçbir efor sarf etmeden zayıflamak için hemen bir dermatoloğa ulaşın!

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!