Bölgesel Zayıflama Tedavisi Nasıl Yapılır?

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Yaz ayları ve dolayısıyla bikini sezonu yaklaşırken bölgesel zayıflama tedavisine olan rağbet de artmaya başladı. Eğer siz de fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve bir çözüm arıyorsanız BTL Vanquish ME ile ameliyatsız yağ yakımı sizi için ideal çözüm yolu olabilir!

Bölgesel Zayıflama Tedavisi Bende İşe Yarar Mı?

Baştan söyleyelim, Bölgesel Zayıflama Tedavisi zayıf kişilerde de kilolu kişilerde de uygulanabilmekte ve etkili sonuçlar alabilmektedir. Zayıflama olanağı sunan bazı tedavi yöntemleri belirli bir kilonun üzerinde etkili değildir ancak BTL Vanquish ME sisteminde yağa odaklanıldığı için bir kilo sınırlaması yoktur ve çok kilolu bünyelerde de etkilidir.

Yağa odaklandığı için zayıf kişilerde de etkili olan BTL Vanquish ME, bu sayede tek bir bölgede dahi etkisini gösterir. Bu teknolojide vücuttaki suya bağlı olarak; yağın direnci, kas ve ciltten ayırt edilebilir. Dolayısıyla kişi zayıf olsa da tek bir bölge hedeflenerek orada incelme sağlanır.

Bölgesel Zayıflama Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Temassız ve acısız bir yöntem olan Bölgesel Zayıflama Tedavisi ile uygulanan alandaki hücreler zarar görmeden, yağ hücreleri ısıtılarak yok edilir. Yok etme işleminde radyofrekans enerjisi kullanılır.

Tedavi öncesi uygulama alanının fotoğrafları çekilir ve ölçüleri alınır. Vücut su indeksi ölçüldükten sonra yakılacak yağ hesaplanır. Aygıtın odaklandığı yağ miktarı suya bağlı olarak değişecektir, su miktarı ne kadar fazla ise etki ettiği yağ miktarı da o kadar fazla olur. Bu sebeple tedavi öncesi birkaç gün boyunca en az 2.5 litre su içilmesi gerekir.

Seçilen bölgeye göre uygulama süresi değişir ancak genelde 30-45 dakika sürdüğünü söyleyebiliriz. Aygıt uygulama alanına birkaç santimetre uzağa yerleştirilir ve sıcaklık yayarak yağı yok eder.

Temassız estetik (BTL Vanquish ME) ile daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, uzman bir dermatoloğa danışmayı unutmayın!

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!