Büyük Boyutlu Resimleri Bile Upload Edebilirsiniz

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Günümüzde artık fotoğrafların boyutları eskisi gibi değil. Eskiden KB boyutlarında olan fotoğraflar günümüzde MB boyutlarını aşmış durumda. Hal böyle olunca bu fotoğrafları internet ortamında aktarmak eskisi kadar kolay olmuyor.

Sizlere aktaracağım site sayesinde çok hızlı bir şekilde herhangi bir ücret ödemeden yüksek çözünürlükteki fotoğraflarınızı internet ortamına aktarabilir sosyal medya hesaplarınızı paylaşabilir ve en önemlisi hiçbir şekilde zaman kaybetmeden tüm bu işlemleri yapabilirsiniz. Hızlı resim yüklemesi yapmak isteyenler için harika bir internet sitesi var. Farklı dillerde hizmet veren müşterilerine daima kaliteli hizmet sunma politikasında olan bu firma sayesinde rahatlıkla resimlerinizi ekleyebilir ve sizler de rahat bir şekilde internet ortamında resimlerinizi sergileyebilirsiniz.

Siteye üye olarak istediğiniz her şekilde kullanabilir ve rahatlıkla fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. 100 MB kadar olan fotoğraflarınızı yükleyebilir burada düzenleme yapabilir ve istediğiniz formatta kaydederek üzerinde oynama da yapabilirsiniz. Resim yükle işlemleri için artık profesyonel bir isteği tercih etmelisiniz. Sitede resim paylaş kısmına İstediğiniz şekilde resimlerinizi paylaşabilir ve online ortamda İstediğiniz şekilde çekmiş olduğunuz resimleri başkalarına gönderebilirsiniz. Sitede Türkçe dışında çok sayıda dil desteği var. Bu dilleri seçerek farklı dillerde siteyi kullanabilirsiniz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!