Erkek Bileklik ve Kol Düğmesi Modelleri

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Klasik takımlar ve gömlekler de ilk olarak akla gelen aksesuar kol düğmesi oluyor. Ancak hem kol düğmesi kullanmak hem de bileklik tercih etmek pek çok erkek için artık ideal hale geliyor. Erkek bileklik tasarımları son yıllarda zengin bir görünüm oluşturdu. Öyle ki klasik tarzdaki erkeklerde bileklik modelleri ile kombinlerini güçlendiriyor. Tarz ve desen olarak inceleyebileceğiniz onlarca alternatif arasından sizler de kararınızı vermekte zorlanıyorsanız birkaç ürün birden satın alabilirsiniz. Kampanyalı fiyatları ile kravatkolik.com sitesi sizlere erkek aksesuar seçeneklerinde de ideal fiyatlar oluşturuyor.

Mağazalardan satın alabileceğiniz ve yüzlerce lira ödeyeceğiniz tasarımları uygun fiyata satın alabilirsiniz. Çelik örgüden oluşan deri bileklik tasarımlarının yanı sıra kol düğmesi seçeneklerinde de birbirinden farklı onlarca ürün sizleri bekliyor. Kişiye özel baş harfini oluşturan tasarımları kullanabileceğiniz gibi doğal taşlar, desenli dikdörtgen ve yuvarlak bakır yeşil tonlarda ürünleri de tercih edebilirsiniz. Göz alıcı parlaklığa sahip kol düğmesi tasarımları sizler için bir alternatif oluştururken gümüş renk yuvarlak ve işlenmiş tasarımlarda tercih olabiliyor. Gümüş renk Atatürk silüetli kol düğmelerinin de her zaman ve her sezon önemini kaybetmeden erkekler için farklı bir alternatif oluyor.

Kol düğmesi ve erkek bileklik gibi pek çok üründe dahi sahip olacağınız bu adresten en şık aksesuarlar, kravat seçenekleri sizleri bekliyor. Hem düğünlük hem özel ad hem de klasik giyindiğiniz zamanlarda tercih edebileceğiniz atkı, fular, pantolon zinciri, cüzdan, yaka çiçeği gibi tasarımlarda sizleri bu sitede bekliyor.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!