Estemore Burun ve Meme Estetiği Kliniği

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Bayanlarda meme bölgesi hamilelik sonrasında bozulamabilmektedir. Yine, bebek emzirme göğüsleri tahriş eden, eski diriliğinin kaybolmasına neden olan sebepler arasında yer almaktadır. Bunun dışında yer çekiminin etkisi ile zaman içerisinde göğüslerde sarkmalar olabilir. Gayet normal olan bu durum özellikle yaşlılık dönemlerinde belirgin şekilde ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlara meme estetiği ameliyatı ile çözüm bulmak mümkün. Çok fazla kilo değişimleride bayanlar için memelerin bozulmasına neden olabilmektedir. Aşırı kilo alan bir kişi kiloları vermesine rağmen, göğüs bölgesindeki yağlardan kurtulamıyor. Tüm bu durumlardan yine estetik operasyonlarla kurtulabilirsiniz.

Meme estetiği ameliyatı ise, genellikle şekil düzeltme, küçük göğüslerin daha büyük bir hal alması için yapılmaktadır. Ameliyatlarda silikon meme protezleri tercih edilmekte olup, protezin içerisinde yer alan jele verilen isim silikondur. Bu nedenle silikon protez denilmektedir. Ancak bu protezlerin doğru seçilmesi ve kişiye uygun olması da son derece önemli detaylardan biridir. Meme estetiği ameliyatlarında ilk muayene ve kişiye uygun ve doğru bir görünümün sağlanması için uygun büyüklüğün belirlenmesi gerekmektedir.

Burun estetiği ameliyatı hem estetik amaçlı hem de birçok sorundan dolayı istenebilmektedir. Dokunun çok fazla çıkarılmasından dolayı burun kamburunun basıldığı bir eyer burun deformitesi bir kıkırdak grefti veya bir implant ile sabitlenebilir. Çok düz bir burun, burnun iç destek yapısının kıkırdak greftleri ile güçlendirilmesiyle düzeltilebilir. Burnun ucu çok büyük, asimetrik veya çok düz olabilir. Uç sorunları, fazla dokunun alınması veya kıkırdak veya implant ilavesiyle giderilebilir. Çok kısa olan burunlar düzeltmek için karmaşıktır, ancak mevcut cilt daha uzun yapıya uyum sağlamak için fazla skarlanmadıysa, burnu uzatmak için kıkırdak greftleri kullanılabilir.

Burun estetiğinin şaşalı iç karmaşık yapısını yüzünüzde istemiyorsanız, mutlaka en iyi cerrahla çalışmanız gerekir. Burun estetiği fiyatları diğerlerine göre biraz daha maliyetli olacaktır ama yüz en değerli bölgemiz ise burnumuz için birkaç kuruş fazla harcamaya değmeli. Profesyonel ekibiyle Estemore klinik sizlere meme estetiği ve burun estetiği konusunda kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!