Kıl ve Tüylerinizden Arınıp Pürüzsüz Bir Cilde Kavuşmak Artık Çok Kolay

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Derma Glabris günümüz teknoloji ve tıbbın geldiği bu noktaya istinaden Oskar İlaç Ve Kozmetik tarafından ciddi çalışmalar yaparak kıl ve tüylerinizi en etkili şekilde yok etmek için bir losyon üretti. Dünyada tek ve eşsiz formülüyle sizlere sunulan bu ürün birçok doktorlar ve eczacılar tarafından da kullanılıp tavsiyede bulunulmuş olup dermatolojik olarak da onaylıdır ve sağlığınıza hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Peki sizlerin imdadınıza yetişen bu ürünün işlevi ne mi? Gelin anlatayım. 

Derma Glabrisi ağda uygulamasından 4 saat sonra uygulamanızı tavsiye ederiz. İşlevi ise kılın kök yapısında kılı oluşturmak için bir araya gelen aminoasitlerin peptit bağı oluşumunu engellemektedir. Her bir aminoasidi de iç tuza çevirerek tekrar kıl oluşumunu engellemiş olur ki bu da sizlerin derinizin şeklini bozmaz.

Bu ürünü erkekler de gönül rahatlığıyla kullanabilir. Derma Glabrisin sizlere sunduğu ücretsiz kargo olanağıyla da Türkiye’de istediğiniz her yere ayağınıza kadar gelebilmektedir.

Kullanımı oldukça basit olup ağdadan 4 saat sonra kullanmanızı tavsiye ederiz. Vücudunuzun tamamına gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Vücutta ki sarı tüy, ayva tüyü gibi tüylerin de tamamını yok eder.

Losyon; parmak uçlarınızla masaj yaparak kıl kökünüze ulaşması sağlanır. Uygulama işlemi bittikten sonra uygulanan bölge yıkanır. Bir daha ki ağdaya kadar losyon uygulanmaz.

Dünyada tek olan bu Derma Glabris Losyon ürünümüze ulaşmak bir tık uzağınızda. www.dermaglabris.com web sitemizden ya da whatsapp hattımızdan ürüne sahip olabilirsiniz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!