Meme Büyütme Operasyonu Nasıl Yapılır?

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Estetik cerrahisi, insanların rahatsızlık duyduğu birçok nahoş durumu ortadan kaldırmak için tercih ediliyor. En çok tercih edilen operasyonların başında ise meme büyütme gelmekte. Bazı hanımlar, boyutundan memnun olmadıkları bu uzuvlarını, bıçak altına değiştirmek istiyorlar. Çok yüksek başarı şansına sahip olan müdahale, büyük bir ilgi görmekte.

Meme Büyütme Operasyonu Nasıl Yapılır?

İstanbul meme büyütme operasyonlarından hemen önce bir hazırlık süreci vardır. Memenin sağlıklı olup olmadığını anlamak için testler yapılır. Ardından hastanın ne kadar bir büyüklükte meme istediği sorulur. Vücutla orantılı olmasına dikkat edilir. Cerrahi müdahalede memenin büyük görünmesini sağlayacak olan protez, buna göre belirlenir.

Meme operasyonu sırasında alsiller olarak bilinen koltukaltından işlem yapılabilir. Bir diğer alternatif bölge ise sirkumareolar şeklinde ifade edilen memenin baş bölgesinin altında bulunan yerdir. Submammarian ise meme altıdır. Kesik buradan çok büyük olmayacak ve 5 cm’i geçmeyecek şekilde açılır. Buraya silikon yerleştirilir. Ameliyat sonrasında çok nadir olarak ağrı hissedilir. Genellikle eriyen dikişler kullanılır. Renk değişimleri operasyonun ardından yaşanabilir. Ancak kısa sürede sona erer.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!