Aynı Gün İmplant Yapılır Mı?

   2021 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Aynı gün implant yöntemi ile hiç diş olmasa bile ya da dişlerin çekilme durumu tedavisi yapılacak olsa da mümkün olabilmektedir. Bu teknikle dişsiz hastalara da aynı gün implant uygulanmaktadır.

Bu Yöntemin Avantajları Nelerdir?

Her şeyden önce cerrahi bir müdahaleye gereksinim kalmadan implant uygulamasının yapılması, zaman kazanılması, maliyetin azalması, aynı gün içerisinde sabit protez yapılarak kişinin sosyal hayatından uzaklığının engellenmesi gibi avantajlar vardır.

Aynı Gün İmplant yöntemi Uygulanma Şartları

Eğer tam dişsiz bir ağızda yeterli kemik miktarı ve yoğunluğu varsa, ağız hijyeninde herhangi bir sorun söz konusu değilse, hekimin tecrübesi varsa ve işlemin yapılacağı yerde donanım varsa imkanlar uygun demektir. İzmir diş doktoru seçerek sizde sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Aynı gün implant tedavisinde gelindiği günde yeni dişle ayrılmak mümkündür. Bu durum bir hasta için ideal bir yöntemdir. Böylelikle aylarca dişsiz kalınmaz. Bu tedavi özellikle ağız ve diş sağlığındaki tedavileri yarım bırakmış olanlara, hoş görünmeyen diş yapılarına sahip olanlara, çürüklere olanlara son derece uygundur. Bir anda estetik bir görüntüye sahip olunur. Diş kaybı yaşamak özellikle kemik erimesi problemi ile karşı karşıya olanlara, dişi eksik olanlara veya bir kaza sonucu diş kaybı yaşayanlara istinaden sık oluşan bir durumdur. Diş dolgusu İzmir seçimi yaparak en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

İmplant Tedavisi Sonrası

Aynı gün implant tedavisi uzun aylar boyunca süren diş tedavileri yanında sadece 1 günle sınırlıdır. Hastaların çiğnemeleri son derece güvenli ve rahattır. Tedavi sonrasında hiçbir şekilde rahatsızlık duyulmaz. Ve her şeyden önemlisi hasta için yeni diş görüntüsü onu hoşnut edecek düzeydedir. Aynı gün implant tedavisi artık dikkat çeken mucizevi tedavilerden biri haline gelmiştir. Bu işlemde olması gereken tek şey kaliteli bir kemik dokusu olmasıdır. Türkiye’de  impalant diş çalışması ile alanında uzman kadrosu ile size yardımcı olacak adres http://implantdispoliklinigi.com/ firması olacaktır.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!