Delikli Folyo Baskı

   2022 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Reklamcılık, yalnızca geniş ve yaratıcı akla sahip kişilerin yapabileceği bir iştir. Ancak reklamda kullanılan teknoloji ve teknolojinin katkısı yadsınamaz. Günümüzde reklam sektörü, hızlı teknolojik gelişme nedeniyle bu hızla büyümektedir. Artık büyük küçük her şeyin reklamı yapılıyor. Markalaşma büyüdükçe rekabet yoğunlaşır ve şirketlerin önde kalmak için büyük reklam kampanyalarına ihtiyacı vardı. Dışarıda yürürken bile binlerce reklam uygulaması gözümüze çarpıyor.

Delikli folyo baskı, cam ve şeffaf yüzeylerde kullanılmak üzere üretilmiştir olan bu malzeme araç pencereleri, bina pencereleri veya benzeri şeffaf yüzey malzemelerinin kalınlıkları farklılık gösterir. Yüzeyi çok ince ve deliklidir. Yüzey montajı sırasında deformasyonu önlemek için özel bir ekip tarafından monte edilmelidir. Firmamız sizlere bu hizmeti vermektedir. Delikli folyo baskı fiyatlarıfirmamızın güvencesi ile taban fiyat garantisi vermektedir.

Delikli Folyoyu Kullanım Alanları?

Malzemenin gözenekli olması nedeniyle ofis, mağaza vb. mekânlarda ışığı iletme özelliği sebebiyle bu folyo, içeriden görülebilmekte ve baskı dışarıdan gösterilebilmektedir. Bu malzeme verimlilik açısından cam üzerinde uzun süre kalabilmektedir. Özellikleri açısından reklamcılık için üretilebilmektedir. İçerideki aydınlığa bağlı olarak içini %80’e varan şeffaflıkla görebilirsiniz.

Güçlü oda aydınlatması altında, basılı alanı dışarıdan görmek zordur (genellikle akşamları veya doğal ışık olmayan iç mekânlarda). Amacına hizmet eden bu folyolar son derece rağbet görüyor. Firmamızda vinil afişmakinaları da bulunmaktadır. Sizlerin tüm matbaa işlerini bizler yapabilecek potansiyeldeyiz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri