Desenli Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

   2021 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Son yıllarda çok çeşitli perde modelleri tasarlanmaktadır. Bunlardan biri de desenli zebra perde modelidir. Desenli Zebra perde modelleri ve fiyatları diğer ürünlere göre daha fazladır. Bu ürünün özelliği yatay şeritler halinde üretilen zebra perde kumaşı bir şerit tülden ve bir şerit perde kumaşından tasarlanmıştır. Perdelere zebra adının verilmesi de bu şeritlerini birinin koyu birinin açık renkli olmasından dolayıdır. Stor perde prensibi ile tasarlanmış bu perdeler güneşlik olarak da kullanılabilir. Kalın kumaş şeritleri birbirinin üstüne geldiği zaman ışığın içeri gelmesini de engeller ve gece perdesi olarak da görev görür. Tekrar evinize kalın perde kullanmanıza gerek kalmaz. Tek perde ile bu işlemi yapmış olursunuz.

Zebra perde modellerimize gelince desenli zebra perde modelleri olarak birçok modelimiz vardır. Desenli perdeler başta mutfak olmak üzere evin birçok yerinde kullanılır. Çocuk odalarında da bu ürünler revaçtadır. Bu perdelerde istediğiniz birçok deseni görmeniz mevcut. Manzara resimleri, şehir resimleri, Paris desenli Eyfel Kulesi, İstanbul desenli kız kulesi desenleri ve boğaz köprüsü deseni, çocuk odaları için araba desenleri, kız çocukları odaları için çiçek desenleri ve çizgi film karakterleri desenleri gibi yine simli desenler ve bunun gibi bir çok desen mevcuttur.

Desenli Zebra perde modelleri ve fiyatları en ve boy olarak değişiklik gösterir. Simli desenler daha çok salon ve yemek odaları için kullanılmaktadır. Yemek odalarınız için odanızın rengine göre pembe, krem, koyu gri, kalın çizgili gri, tül zebra perdeler, etekleri boncuklu zebra perdeler gibi birçok desen bulunmaktadır. Fiyatları perdenizin boyutuna göre 216 lira, 110 lira, 103 lira arasında değişmektedir. Çocuk odası perdeleri de genellikle 99 lira ile 66 lira civarıdır. Mutfaklar için baskılı zebra perde modelleri çeşitli renk ve puantiye baskılı ve baloncuk desenli olarak tasarlanmıştır. Kelebek desenli zebra perdeler ve çiçek desenli zebra perdeler mutfaklarınızı süsleyebilir. Desenli zebra perde modelleri ve fiyatları 59.90’dan başlayan fiyatlarla müşterilere sunulmuştur. www.perdesiparisi.com adresinden desenli zebra perde modelleri ve fiyatları hakkında birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu adresten beğendiğiniz ve istediğiniz perdeyi sipariş edebilirsiniz ve kolay ulaşımı sayesinde temin edebilirsiniz. Desenli zebra perde modelerini https://www.perdesiparisi.com/tr/urun/desenli-stor-perde adresinden görüntüleyebilir ve beğendiğiniz zebra perde modeline tıklayarak ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz desenli zebra perde modeline en uygun fiyatlarda kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey en ve boy seçimlerini yaparak sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz desenli zebra perde modeli kısa sürede kapınıza kadar güvenle getirilmektedir.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!