Düğün Davetiyesinde Profesyonel Eller

   2023 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Düğün Hazırlıkları başladı gelinlik damatlık tamam düğün davetiyesi, nikâh şekeri düğün salonu konsepti her şey kusursuz kuaför ayakkabı derken birden küçükte olsa bir ayrıntı tüm bu organizasyona şahitlik edecek kişilere gönderilecek davetiye. Sanırım en zor işlerden birisi tarzınızı yansıtan sizi anlatan ileride anı olarak saklayacağınız insanlarda organizasyonun nasıl olacağının ilk izlenimini veren ve sizin en güzeli benim ki olsun dediğiniz davetiyeniz. Davetiye örnekleri adet olarak bildirilir ne zaman dağıtılacağı bilgisi de verilir gelelim hangi renkte hangi desende olacak zarflar nasıl olacak.

Düğün davetiyesinin olmazsa olmazı ise konsepte uygun olması neticede hayatınızı sevdiğiniz insanla birleştiriyor ve bu ana tanıklık edecek kişileri kendimiz çağırıyoruz. Böyle bir düğün organizasyonunun davetiyesinin de unutulmaz olması hepimizin isteğidir. Aile büyükleri davetiyenin şık olmasını isterler sonuçta eşe dosta akrabaya gösterecekler ve gönderecekler. Bu gün o gün oğlumuz kızımız evleniyor. Bu bilgiyi davet ederek verecekler.

Her davetiyenin üzerinde isim soy isim bilgisi vardır. Sayın ile başlar. Düğün davetiyesi içinde ise kız evi oğlan evi düğün yapılacağı mekânın adresi yemek olacaksa bilgisi gibi birçok bilgi verilmekte. Davetiyenin en özel olması gerektiğini gelin daha çok arzular. Damat sadece gelecek kişileri hesaplar bazen ortaya verilerin tam tutması tekrar basılması çıkar bu yüzden öncesinde ne kadar dağıtılacaksa hesabı tam yapılmalıdır. Anneler ve babalar kızdırılmamalı hiç tanımadığınız eski kapı komşunuz bile davetlidir.

Yeni Nesil Düğün Davetiye Modelleri

Düğün davetiyeleri evlilik üzerine değil sünnet davetiyesi olarak ta karşımıza çıkabilir erkek çocuklarının ağabeyliğe ilk adımlarına tanıklık edecek misafirler için tasarlanmış çok özel anlar. Bunların basımı kalitesi de istediğiniz seviyede sizler için burada seçimizi yeni sezon renklere göre yapabilir bu anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri