Estetik ve Plastik Cerrahi

   2022 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Her kadın güzel olmak ister. Yüz yıllardır bayanların hiç bir zaman vazgeçmediği konu güzelliktir. Bazen sadece makyaj ile bazen giyim kuşam ile bazen de diğer güzellik uygulamalarıyla bu sonuca ulaşmaya çalışılmaktadır. Günümüzde iste neredeyse estetik yaptırmayan kadın yoktur. Kendini plastik cerrahinin çeşitli estetik uygulamalarına bırakan kadınlar bu operasyonlar için estetik ve plastik cerrahi araştırmaları yapmaktadır.  Peki bu araştırma sırasında kadınlar nelere dikkat ederler;

Plastik cerrahi doktorunun instagram ve Facebook hesaplarına,

Estetik doktorlarının web sayfalarına,

Daha önce bir uygulama yapan eş, dost ve tanıdıklarını referanslarına,

Youtube ‘da doktor tarafından çekilmiş videolara,

Estetik doktorunun yazılı ve görsel basında yer alıp almamasına,

Karşılaştırma ve doktor tanıtım sitelerine,

Doktorun google haritalardaki ve diğer yorum platformlarındaki yorumlarına…

Tabi ki bunlarda yeterli değil. Özellikle bazı kadınlar mahremiyet çizgisini de ön planda tutarak ameliyat olacağı doktorun bayan olmasına dikkat etmektedir. Özellikle mutaassıp aileler bayan plastik cerrahlara daha fazla yönelmektedirler. Ülkemize dünyanın her bölgesinden hastalar gelmektedir. Özellikle Arap bölgesinden gelen insanlar kadın plastik cerrah tercih etmektedirler. Estetik’ te normal sağlık operasyonları gibi ciddiyetle ve önemle yapılması gereken operasyonlardır ve şu unutulmamalıdır ki sağlıkta cinsiyet ayrımı olmaz. Ülkemizdeki tüm doktorlar bu bilinçle hastalarına yaklaşmaktadırlar.

Biz de yaptığımız araştırmalarda özellikle Google aramalarında bayan plastik cerrah ve kadın plastik cerrah aramalarının sıkça yapıldığını gözlemledik. Özellikle İstanbul’da kadın plastik cerrahi doktoru yazan birçok kişinin varlığını görebiliyoruz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri