Kalekim’in e-ticaret platformu BiBoya satışa başladı

   2021 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Ülkemizin en önemli yapı kimyasalları markalarının başında gelen Kalekim, internet üzerinden boya siparişi vermek isteyenler için hazırladığı e-ticaret platformu BiBoya ile satışa başladı. İster boya ustası olun isterseniz de evini boyamak isteyen bir boya meraklısı; ihtiyacınız olan neredeyse tüm boya çeşitleri ile boya malzemelerini kolayca satın alabilirsiniz.

Üstelik Kale Boya olarak da bilinen BiBoya sitesinde muhteşem kampanyaları yakalama fırsatına da erişebilirsiniz. İç cephe boyalarından dış cephe boyalarına, dekoratif boyalardan yüzey hazırlama ürünlerine ve tüm bunları kullanırken yardımı dokunacak olan yardımcı boya malzemelerine tek tıkla ulaşarak istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Şimdiye kadar geleneksel yöntemlerle boya ve malzemelerinin satın alma işlemini yapanların dijitalleşme çağında olduğumuz günümüzde bir e-ticaret sitesi üzerinden boya alışveriş yapması muhteşem bir kolaylık ve ayrıcalık da sağlıyor.

Size en uygun boya fiyatları için kampanyaları takip edin

İnternetten boya siparişi verme ayrıcalığını sunan öncü markalardan birisi olma özelliği ile dikkat çeken BiBoya aynı zamanda mevcut veya yeni müşterilerine sunduğu kampanyalarla da oldukça avantajlı fırsatları yakalama imkânı sunuyor.

Tek yapmanız gereken istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun iç cephe, dış cephe ve dekoratif boya türlerini seçerek sepete eklemek daha sonra da gerekli bilgileri doldurarak siparişinizin ayağınıza kadar gelmesini beklemek. Eğer isterseniz yüzey hazırlamayla ilgili olan astar gibi ürünleri de sipariş edebilirsiniz.

Aynı zamanda yardımcı malzemeler kategorisi altında ulaşabileceğiniz fırça, rulo, örtü ve bantlar gibi pek çok yan ürünü de sepetinize eklemeyi unutmayın! Boya yapmak için tabii ki gerekli birkaç yardımcı malzeme gerekecek. Eğer sizde mevcut değil bu malzemeleri de kolayca satın alabilirsiniz!

 

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!