Hause of İstanbul Hızlı Köpek Eğitimi

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Köpek eğitimi özellikle yavruluk dönemlerinde verilmesi daha çabuk öğrenmesi ve ilerleyen yıllarda verilen eğitimin tekrarlanmasına gerek kalmadan unutulmayacak şekilde kalması açısından önem arz etmektedir. Köpek eğitimi profesyonel eğitmenler tarafından belli periyodik çalışmalarla verilmektedir. Köpek eğitimi için profesyonel düzeyde eğitimlerde olduğu gibi sadece temel eğitimler olan tuvalet eğitimi, kemirmeme eğitimi, sahibine itahat ve kaçmama üzerine farklı temel eğitimlerde verilebilmektedir.

Köpek eğitiminin yanı sıra köpek pansiyonu hizmeti de vermekte olan Hause of İstanbul şehir dışı veya yurt dışı seyahatleriniz için aynı zamanda evde olmayacağınız köpeğinize bakacak kimsenin olmadığı zamanlarda uygun fiyatlarda pansiyon hizmeti vermektedir. Pansiyon hizmeti sırasında köpeğiniz en kaliteli mamalarla veteriner eşliğinde ve istemeniz durumunda köpek eğitimi de alarak misafir edilmektedir.  Hause of İstanbul köpek eğitimi için uzun yıllar tecrübe kazanmış işi bilen elemanlarıyla hizmet vermektedir. Köpek pansiyonu sırasında ise mutlaka hijyene ve kaliteli mama kullanımına önem verilmektedir. Bu sayede gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz köpek pansiyonu hizmeti Hause of İstanbul ile sağlanmaktadır.

Köpek pansiyonu, köpek temini, köpek eğitimi konusunda lider olan ve İstanbul’da bulunan hause of İstanbul edinmiş olduğu misyon ve oluşturduğu vizyon ile hayvanlarınızın sorunsuz bir şekilde eğitilmesini veya petshop ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır. Sahip olduğunuz hayvanla birlikte hayatınızı değiştirmek istiyorsanız köpek eğitimi alırken köpeğinizin bir aktör olmasını sağlayabilirsiniz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!