Uzun Bir Aradan Sonra Yeniden Zamane Sohbet!

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Uzun bir süredir yani 15 seneyi aşkın bir zamandan bahsediyoruz kapalıydı www.zamane.net ancak bir kaç hafta önce yeniden açıldığını öğrendik. Bu ortama bir göz atmak ve edindiğimiz bilgileri sizler ile paylaşmak istedik.

Zamane Sohbet eskiler bilir IRC sunucuları arasında en popüler sitelerden bir tanesiydi. Aniden kapanış yapan site kullanıcılarını son derece üzmüştü. Ancak bunca aradan sonra tekrar açılıyor olması’da büyük sürpriz. Siteye giriş yaptığımızda bizi bir giriş paneli karşıladı buraya takma isim ve varsa şifre yazmamız gerekiyordu. Biz ilk kez giriş yaptığımız ve takma isim kaydetmediğimiz için şifre kısmını boş bıraktık ve giriş yaptık.

Son derece güzel ve eğlenceli Sohbet diyaloglarının yaşandığı #muhabbet kanalı dikkatimizi çekti ve kanala selam yazdık. Selamımızı gören kullanıcılar son derece sıcakkanlı bir şekilde bizi karşıladı. Kanalda yaklaşık yarım saat muhabbet ettikten sonra #radyo kanalında canlı yayın yapan DJ’nin müziği kulağımıza çalındı. Eğlenceli bir yayın gerçekleştiren DJ ile kısa bir muhabbet ettik. Kendisi bize bir şarkı armağan etti. Ortam ve site gerçekten hoşumuza gitti.

Bu nedenle 18 Sohbet 18 yaşından büyüklerin muhabbet ettiği bu güzel ortamı tavsiye ederek canı sıkılan ve arkadaşlık ortamına ihtiyaç duyanların öğrenmelerine vesile olmak istedik.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!