Ahşap Dış Kapı Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Eviniz için ahşap dış kapı modelleri mi arıyorsunuz? Eğer siz de ahşabın sıcak ve doğal dokusundan vazgeçemiyorsanız, hem modern hem de samimi görünümleriyle bu ahşap kapı modellerine bayılacaksınız! İşte, modernden klasiğe birbirinden şık ve kaliteli ahşap dış kapı modelleri ve ilham veren bina giriş tasarımları…

Ahşap Dış Kapı Modelleri & Bina Giriş Tasarımları

Kapının ahşap kaplaması tavan boyunca devam ettirilerek oluşturulan ahşap çerçeve, evin girişini vurgulayarak dış cephe tasarımına karakter katmaktadır.

Ev Dış Kapı Modelleri & Son Trend Giriş Kapıları

Ahşap kapının tonu, beton dış cephe üzerinde canlı bir etki yaratmıştır. Giriş yolunda ahşap malzemenin devam ettirilmesi, görsel sürekliliği sağlayarak girişi tanımlı hale getirmektedir. Ayrıca, ahşabın sıcak tonları ile çevredeki peyzaj birleşerek girişe egzotik bir hava katmaktadır.
Modern ve minimalist bu ahşap kapı çevresinde siyah cam kullanılması, kapıyı vurgulayarak daha da ön plana çıkarmıştır.

İşte, doğal taş ve masif ahşabın mükemmel uyumu! Masif kapı üzerine açılan küçük kare pencereler sayesinde hem güvenli hem de ferah bir bina girişi sağlanmıştır.

Aşağıdaki gibi zeminden tavana kadar devam eden kapılar, girişi olduğundan daha büyük gösterir. Kapı kolu ve posta yuvasını birleştiren siyah şerit ise bu kapı girişine ekstra stil katmıştır.

Sıcak tonlardaki masif ahşap kapı, çevresindeki çelik ve betonun endüstriyel dokusuna karşı zıt ve iddialı bir duruş sergilemektedir.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri