Estetik Operasyonumu Hangi Doktora Yaptırmalıyım

   2021 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Son yıllarda estetik yaptıran erkek sayısı bir hayli çoğalmış olsa da estetik ve güzellik sektörünün ana simgesi kadın olmuştur. Estetik kelimesi neredeyse kadınlarla bütünleşmiştir. Yapılan son araştırmalara göre ameliyatlı ya da ameliyatsız estetik uygulaması yaptırmak isteyen kadın oranı %76 iken bunu gerçeğe dönüştürebilen kadın oranı ise şimdilik %53 tür. Bu da demek oluyor ki neredeyse her 2 kadından bir tanesi bir estetik uygulaması yaptırıyor.

Peki neden kadınlar estetik yaptırmak ister ?

  • Doğuştan gelen şekil bozuklukları
  • Yaşlanmaya bağlı deformasyonlar
  • Doğum sonrası sarkmalar
  • Kaza ve yaralanma sonucu oluşan deformasyonlar
  • Kilo alıp verme sonrası vücutta oluşan değişimler
  • Spor veya diyet ile kaybolmayan yağların rahatsızlığı
  • Nefes alma, sırt ağrısı gibi rahatsızlıklar

Bir kadını ancak bir kadın anlar!

Sadece estetik ve sağlık branşlarında değil hemen hemen tüm konularda kadınlar birbirlerini daha iyi anlamaktadır. Nasıl iki erkek yan yana geldiğinde spordan rahatça konuşabiliyorsa, kadınlarda kendi aralarında bu konuları çok daha rahat konuşup birbirlerini anlayabiliyorlar.

İşte tam da bu noktada estetik ameliyatlar öncesi hem dertlerini rahat rahat anlatabilmek hem de bir terapi niteliğinde bir görüşme ile kadın doktorlar fark yaratabilmektedir. Ayrıca utangaçlık, mutaassıplık ve eş kıskanmaları söz konusu olduğunda kadın estetik doktoru seçimi daha da kaçınılmaz hale gelmektedir.

Ülkemizde ve özellikle İstanbul’ da oldukça iyi sayıda kadın plastik cerrah bulunmaktadır.  Nişantaşı ve Bağdat caddesi kadınların en çok estetik uygulamaları yaptırdığı bölgelerdir.

Bir çok kadın estetik cerrah başarıları ile Türkiye ve Avrupa’da üne kavuşmuştur.

https://www.belmasahin.com/

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!