Katmanlı Saç Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Saç modelleri arasında bir sürü farklı havalı görünüm elde etmek isteyen kadınlar için sunabileceğimiz katmanlı saç modellerini sizler için derledik. Katmanlı olarak yapılan saç kesimleri farklı bir tarz ve görünüm elde etmek isteyen kadınlara özgü bir özelliktir. Saça esnek bir yapı vererek hacim kazanmasını sağlar. Kadınlar katmanlı saç modelleri ile havalı ve şık bir görünüm elde ederler.

İşte katmanlı yapılabilecek bazı saç önerilerimizden birkaçı sizler için sitemizde.

Çok Katmanlı Kesim: Saçları ile şık görünmek isteyen kadınlar için yapılan bu saç modeli yüzün yapısını çerçeveleyerek hacim kazandırıyor ve saçların zarif görünmesine yardımcı oluyor.

Yüzü Çerçeveleyen Katmanlı Kesim: Hacim kazandırma amaçlı yapılan bu saç kesimi yüz hatlarını belirginleştirerek çene hizasındaki katları ile oldukça dikkat çekiyor.

Uzun Tüy Katmanları: Düz ve doğal dalgalı saçlarda uygulanan saç modeli U kesimi ile mükemmel bir hale bürünüyor ve kadınlarda hareketli ve farklı bir görüntü kazanmayı amaçlıyor.

Hafif Katmanlı Uzun Saçlar: Saçlarındaki uzunluğun kaybolmasını istemeyen kadınlar için yapılan bu katmanlı kesimler doğal ve değişik bir görünüm için ideal bir örnektir.

Uzun Katmanlı Ombreli Saçlar: İnce telli ve ombreli saçlarda yapılan bu saç kesim modeli saçlarına uzun katman isteyen kadınlar için tasarlanmış olup saçlarının daha güzel ve hacim dolu görünmesini sağlar.

Düz Saçlar İçin Katmanlı Kesim: Düz saçlı kadınların sıklıkla tercih ettiği kesimlerden bir tanesi olan bu model ile saçınıza istediğiniz görünümü sağlayabilirsiniz.

Süper Uzun Saç Katmanları: Oldukça uzun saçları olan kadınlar için uygulanan bu kesim modern bir görüntü amacı ile saça uygulanır.

Klasik Katmanlar: Saçlarına romantik bir görünüm vermek isteyen kadınlar tarafından tercih edilen bu model buklelerin belirginleşmesini sağlayarak saçın doğal görünümünü kaybetmesini azaltıyor.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri