Lekeler için Leke Tedavisi Eskişehir

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Hydrafacial, leke tedavisi ve cilt gençleştirme Eskişehir medikal estetik uzmanı olarak bilinen Dr. Oğuz Uçar, yeni yıla bakımlı girmek isteyenlere önemli ipuçları verdi. Detaylar, haberin devamında…

Erkek kadın fark etmeksizin herkes artık daima bakımlı görünmek ve bu doğrultuda gereken tüm tedavileri yaptırma yönünde eğilim gösteriyor. Her geçen gün artan bakımlı olma isteğine karşılık veren medikal ve kozmetik tedaviler, medikal estetik doktorları ve estetisyenler tarafından uygulanabiliyor. Lekeler için leke tedavisi Eskişehir, cilt gençleşme için cilt gençleştirme Eskişehir, ciltteki sorunları gidermek ve yeni cilt elde etmek için hydrafacial Eskişehir denilince akla gelen Dr. Oğuz Uçar, bu uygulamalar hakkında önemli bilgileri bizlerle paylaştı.

Leke Tedavisi Eskişehir

Melanin maddesini üreten hücre sayısında artış olması ile ortaya çıkan lekeler, kozmetik açıdan şikâyetlere sebep olur. Güneş etkisi ile ortaya çıkan lekeler, derinin direncini bozan peelingler ya da ağda gibi soyucu yöntemlerin kullanılıyor olması gibi çeşitli faktörlerle meydana gelebilmektedir. Bu nedenle leke tedavisine başlamadan önce herkesin mutlaka neden lekelerin oluştuğunu tespit etmesi ve bu doğrultuda tedavi şeklini seçmesi gerekmektedir.

Leke tedavisinde uygulanabilecek seçenekler ise şöyle;

  • Derinin yapısının güçlendirilmesi ile tedavi seçeneğinde mezoterapi, somon Dna aşısı ve PRP tercih edilmektedir. Bu uygulamaların seçimine ise uygulayıcı ile karar verilir.
  • Yapısal değişiklik için tedavi seçenekleri de BBL, karbon peeling, Gold peeling, LED tedavisi, iğneli radyofrekans, peelingler, Thulium lazer, fraksiyonel lazer olarak ifade edilebilmektedir.
  • Üretimi maskeleyen tedavilerle de yine lekeler yok edilebilmektedir. Bu tedaviler enzimatik maske ya da kremler olarak açıklanabilir.

Cilt Genleştirme Eskişehir

Henüz genç yaşlarda dahi yaşlanmanın etkilerini görebilir veya buna bağlı bazı sorunlarla karşılaşabiliriz. Yüz bölgesinde sıklıkla fark edilen olumsuz değişimler, ciltte yaşlı görünüm etkisi yaratır ki bu sorunlar giderildiğinde cilt eski yapısına dönebilir. Bazı durumlarda ise ne yazık ki cerrahi yöntemlere başvurmak gerekebilirken bazı durumlarda da cilt gençleştirme uygulamalarını denemek en doğru seçenek olabilir.

Sarkma, lekeler, kırışıklıklar, kılcal damar sorunları, geniş gözenekler ve hacim kayıpları gibi sorunlara çözüm sunan cilt gençleştirme Eskişehir medikal estetik doktoru Dr. Oğuz Uçar; botoks başta olmak üzere mezoterapi, gençlik aşısı, radyofrekans, ip tedavileri, BBL infrared, karbon peeling, Q switched lazer, kimyasal peeling asitler, Nd YAG lazer, gold peel gibi çeşitli uygulamaları yapabilmektedir.

Hydrafacial Eskişehir

Hydrafacial, bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olarak bilinmektedir ve günümüzde herkese rahatlıkla uygulanabilmektedir. Cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde sıklıkla kullanılan bir işlem olan hydrafacial, vakum yöntemi ile çalışmaktadır. Enjeksiyon içermeyen hydrafacial, tamamen ağrısız ve acısız bir yöntem olarak bilinmektedir. Yortex teknolojisini içerisinde barındıran hydrafacial ile daha sağlıklı, parlak, güzel ve genç görünümlü cilde sahip olmak çok kolay. Hydrafacial Eskişehir, leke tedavisi Eskişehir ve cilt gençleştirme Eskişehir alanında uzman olan Dr. Oğuz Uçar’la siz de cildinizi gençleştirirken var olan problemler için çözüm önerileri alabilir ve kısa sürede yepyeni ve ışıl ışıl bir cilde kavuşabilirsiniz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri