Tesettür Giyimde Modern Dokunuşlar

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Gün boyunca belirli aktiviteler için standart kıyafetler kullanılırken, kısa bir ziyarette kıyafet değiştirmek gerekir. Günlük yaşamda şık olmak kadınlar için aslında zor değildir. Siyah ve düz desenli bir gömlekle veya mavi tunikle siyah pantolonu kombin yapmak hızlı ve kolaydır.

Davetiyeler ve düğünlerde farklı elbiseler, dantel elbiseler ve tunikler ile İspanyol paça pantolon kullanarak fark yaratabilirsiniz. En çok tercih edilen tesettür elbise renkleri, haki, lacivert olarak karşımıza çıkmaktadır.

 Abartılı Aksesuarlardan Kaçının

Tesettür kıyafetleri en çekici ve basit şeylerden biridir. Elbisenin görünümü aşırı renk ve aksesuarlarla aşırı yüklenmemelidir. Aksesuarlardaki abartı parçalar, elbisenin basitliğini de sağlar. Birbiri ile örtüşen kolyeler, kemerler veya abartılı çantalar, inci kolyeler, su damlası olan broşlar en iyi kombin parçalarıdır.

Kural olarak, tesettür giyimde siyah rengi tercih edenler, giysilerini birkaç dokunuşla canlandırabilir. Düz siyah giysilerle kullanılmak üzere dantel, şifon ve kadife detayları kullanılabilir. Göze çarpmayan bir görünüm tercih edenler için, bu küçük detaylar siyah renklerden de seçilebilir. Daha çok model görmek için ucuz tesettür giyim modellerini inceleyebilirsiniz.

 Kol Ve Paça Uzunluklarına Dikkat Edin

Etek ve pantolonların büyüklüğü dikkate alınmalıdır. Genellikle bileklerde biten bu parçalar, topuklu ayakkabılar ile kullanılırken topuğun üstünde birkaç parmak kalacak şekilde giyilmelidir.

Hangi tarzda olursa olsun, giyilen giysilerin havasını değiştiren trençkotlar genellikle diz kapağında yapılır. Çoğunlukla düz renkte olan modelleri, belde bulunan kemeri ile zarif bir dokunuş katar. Trençkotlar genellikle toprak tonlarında, koyu mavi ve siyah olarak üretilmektedir. Bu sayede, giydiğiniz her renkte kullanabilirsiniz. Şu anda toz pembe, mavi ve soluk sarı gibi yumuşak renkler tercih edilmektedir. Bu yumuşak tonları kontrast değerleri ile şekillendirmek için farklı takılar kullanabilirsiniz.

Tuniklerin diğer klasiklere göre birçok avantajı vardır. Hafif olması sayesinde, alışveriş yapmanıza veya seyahat etmenize engel olmayan trençkotlar yanınızda kolayca taşınabilir. Trençkotların bir diğer büyük avantajı da havanın geçişini engellemesidir. Böylece dışarıdaki soğuk havayı hissetmezsiniz, vücudunuz sıcaktan da korunabilir. Hava koşullarına dayanıklılığa ek olarak, ilkbaharda genellikle su geçirmez trençkotlar da kullanılır. Yani hem kış hem de yaz ayları için idealdirler. Üstelik her bütçeye uyması için ucuz tesettür giyim seçenekleri arasında satılabilmektedir.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -