Griye Uyumlu Olabilecek Kombin Önerileri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Gri ile uyumlu renkler giyim başlıklı yazımızda hemen hemen her ortamda kullandığımız gri kıyafet kombini yaparken dikkat etmemiz gereken şeylerden ve griye en çok yakışan renklerden bahsetmek istiyoruz. Yüreklerinize kısa bir süre de olsa misafir olarak konunun detaylarını birlikte görmeye var mısınız?

Gri İle Uyumlu Renkler Giyim

Gri en az siyah kadar asil bir renktir. Siyah ile beyaz arasındaki en ince nüans gri renk tonuna yansımıştır. Bu nedenle midir bilinmez gri kıyafet kombinleri kadın içinde erke içinde son derece önemlidir.

Tarz görünmek için gri renk uyumu konusunda bilgi sahibi olmak gerekir elbette. Gelin şimdi birlikte gri ile uyumlu renkler nelermiş görelim.

Gri ile uyumlu renkler bayan

Bordo renk tonlarını gri ile giyimde renk uyumu kuralları doğrultusunda kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Gri ile uyumlu renkler (lacivert, kırmızı, koyu yeşil, bordo ve siyah gibi renkler ) kullanılırken beyaz, pudra, bej, krem gibi renklerle kombine aydınlık katılmalıdır.

Örneği; gri gömlek, siyah ceket, siyah pantolon kombini yapacaksınız. İşte bu kombinde kırmızı aksesuar /(şal, fular, atkı, kolye, çanta gibi) kombine enerji katabilirsiniz.

Gri İle Uyumlu Renkler Kıyafet Kombinleri

Gri pantolon üstüne yukarıda bahsettiğimiz renklerden hepsini seçebilirsiniz. Ancak renk seçimi yaparken üst kıyafet renginin ten renginiz, saç rengini ve göz renginiz ile uyum sağlaması oldukça önelidir. Bu teknik sizi çok daha şık ve alımlı gösterecektir.

Birlikte düşünelim; esmer tenli, siyah saçlı, siyah gözlü bir bayan düşünelim.

Gri yeşil uyumu

Birde kumral saç rengi, yeşil gözlü, açık tenli bir bayan düşünelim.

Gri pantolon

Koyu yeşil gömlek

Siyah takı

Siyah çanta ve siyah ayakkabı sizce hangisine daha güzel yakışır.

Anlatmak istediğim tam olarak da bu. Giyimde renk uyumu ile bitmiyor iş. Yukarda bahsettiğim kriterlere de dikkat ederek kombin yaparsanız çok daha şık ve alımlı olursunuz.

Gri Kahverengi Uyumu

Gri kahverengi uyumu kullanarak romantik bir hava sunarsınız.

Gri Siyah Uyumu

Gri siyah uyumu ile tarz, havalı ve asil kombinler yapabilirsiniz. Gri siyah uyumu kullanılarak yapılan kombinlerde derinlik vardır.

Gri siyah uyumu

Ton sür ton havası veren gri siyah uyumu ile sandığınızdan da şık ve cool görünürsünüz.

Neon Gri Uyumu

Özellikle gençler neon renkler ile gri kombinler yaparak şık kombinler yapmaktadır. Neon gri mont gri pantolon ve gömlek üzerine kullanılmakta, bu kombinde neon çanta, ve ayakkabı ile tarz yapılmaktadır.

Gri Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Gri pantolon üstüne gireceğiniz ortama göre sweatshirt, gömlek, tişört, crop top tişört, kazak, bluz, tunik kullanabilirsiniz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri