Jogging Pantolon Sevenlerine Kombin Önerileri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Moda dünyasının en çok konuşulan pantolonlarından biri de şüphesiz jogging pantolonlar oldu. Bu pantolonlar hem çok şık hem de çok rahat. Rahatına düşkün olanlar için favori pantolonlar içinde yer alıyor.

Uzun zamandır gündelik kombinlerde rahat parçaların zirvede olduğunu görüyoruz. Özellikle de eşofman altına benzeyen bu pantolonlar gencinden, orta yaşlısına kadar herkesin kombinlerinin bir parçası haline geldi. Artık iş hayatında klasik şıklıkta gölgede kalıyor. Çünkü artık günümüzde trend ne ise onun daha etkili olduğunu görüyoruz. Malum yıl 2019 ve trend çabasız şıklığın sembolü sportif parçalar.

Jogging Pantolon Nedir?

Gündelik kombinler için her zaman rahat olan kıyafetler tercih ederiz. Gerçi günümüzdeki tempo dolu bir yaşam için topuklu ayakkabının ve klasik giyimin hakim olduğu bir hayat için oldukça lüks bir kombin. Neyse ki günümüzde bu durum biraz daha azaldı ve bazı iş ortamlarında insanlar spor kıyafetler giyebiliyor. İyi de oldu açıkçası bu durum. Çünkü her gün topuklu ayakkabı ve rahatsız edici kıyafetler içinde sıkışıp kalmaktan bıktı kadınlar. Özellikle bir kalıba sokulmak yoruyor artık insanları.

Rahat kıyafetlerden biri olan jogging pantolonlar bazı yerlerde jogger olarak geçen pantolonları görmeyen yoktur. En azından bir göz aşinalığı vardır. Kıştan beri hemen hemen her mağazanın vitrinlerini süslemektedir. İlgi alanınızda değilse isim olarak elbette yabancı gelebilir. Bu pantolonların nasıl olduğuna değinecek olursak birçok insanın değimiyle eşofmandan bozma bir pantolon çeşitidir.

Uzaktan bakıldığında eşofman giymişsiniz gibi de görülebilir. İlk çıktığında bayağı bir eleştiri almıştı, ancak zamanla gözler alışmış olsa gerek ki hemen hemen herkesin üstünde görür olduk. Tabii bunda bilinen markaların da payı büyük. Göz gördükçe ve insanların modaya olan tutkusunu da düşününce trend haline gelmemesi düşünülemezdi zaten. Öyle ki kışın bile kombinlerin bir parçasıydı.

Günlük hayatta bu kadar etkili olan bu pantolonlar nasıl kombinlenir?

Jogging Pantolon Nasıl Kombinlenmeli?

Bayanlar için can alıcı noktaya geldik. Bu sezona demga vuran bu pantolonları kombinlemek için çok fazla uğraşmanıza gerek olmayacak kadar kolay olsa da, yanlış kombinleme ile çok kötü görünebilirsiniz. Bu yüzden bu pantolon kombinlerini hafife almayın.

Eğer pantolonunuz bol ve yandan çizgili ise bu tarz bir jogging’in üzerine yakışacak en doğru ve güzel olan model dar kalıplı bluzlardır. Özellikle pantolonunuz yüksek belli ise üzerine crop top model bir bluz veya t-shirt giyebilirsiniz. Pantolonun yan çizgisinde kullanılan renkle uyumlu bir üst giyim unsuru kullanmamışsanız, mutlaka o renkte bir aksesuar kullanmaya çalışın. Böylece bütünlük yakalayabilirsiniz.

jogging pantolon

Eğer salaş kıyafetler giymeyi çok seviyorsanız merak etmeyin uzun ve salaş bir gömlek veya t-shirt de bu pantolonlar çok güzel duracaktır. Altına da yüksek topuk bir spor ayakkabı veya kalın ve kısa olan topuklu bir ayakkabı giyerek bütün gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.
Kenarı çizgili olan jogging pantolonlar her ne kadar eşofman gibi görünse de topuklu ayakkabılarla ve klasik gömlekler de çok şık duracaktır. Özellikle gömleğinizi içine sokabileceğiniz bol bir jogging, klasik şıklığın en güzel örneği olabilir. Üstelik bu çizgili pantolonlar bacak boyunuzu da uzatarak daha uzun ve ince görünmenizi sağlayacaktır.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -