Boncuklu İğne Oyası Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Doğadaki çiçek modelleri örnek alınarak farklı tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Çiçekler yapraklarla birleştirilerek aranjman oluşturulmaktadır. Bütün bu modeller yapılırken boncuklar kullanılarak gösterişli tasarımlar oluşturulmaktadır. Birçok el sanatı tabloların çiçeklerle süslemek içinde boncuklu iğne oyaları modelleri kullanılmaktadır.

Boncuklu İğne Oyası Takılar

İğne oyası takılarda boncuklar kullanılarak takılar çok daha kaliteli ve şık bir hale getirilebilir. Doğal taşlardan yapılmış boncuklar takıların çok daha güzel ve göz alıcı olmasını sağlamaktadır. Özellikle kum boncuklarla yapılan iğne oyası takı modelleri zarif bir aksesuar olarak kombinelerde yerini almaktadır. Boncuklu iğne oyaları modelleri takılar özel tasarım aksesuar olarak birçok modacı kreasyonlarında kullanmaktadır.

Takılara olan ilginin artması ile takı tasarım kursları açılmış bu kurslarda yapılan birçok takı modellerinde iğne oyası kullanılmaktadır. İğne oyası boncuklarla birleştirilerek otantik takılar yapılmaktadır. Eski iğne oyası el işlerimde takılarda değerlendirilmektedir. Takılarda evin her hangi bir yerinde, kıyafetlerimizde boncuklu iğne oyaları modelleri kullanarak Türk kültüründe yer etmiş iğne oyası örneklerinin tanıtımına katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

İğne Oyası Modellerinde Renk Seçimleri

İğne oyası modellerine göre seçtiğiniz bir modele uygun şekilde başlamak ve kaliteli seçtiğiniz bir ip ile oya modelini yapmanız çok daha şık ve uzun ömürlü bir oya işlemesine sahip olmanızı sağlayacaktır. İğne oyası modellerine göre seçiminizi yaptıktan sonra renklerdeki farklılığa göre sizde kendi istediğiniz renkleri belirleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ana renklerle ana renkleri, ara renklerle ara renklerin uyumlu olduğunu bilerek oya modellerindeki renkleri tercih etmeniz gerekecektir.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -