En Başarılı Kışlık Etek Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Soğuk havalarda ve kış aylarında etek giymek zordur. Bu yüzden çoğu kadın eteklerini sonbaharın bitmesiyle birlikte geri kaldırır. Tabii akılları hep eteklerindedir ama havanın soğukluğunu, kışın sertliğini göz önünde bulundurarak giyinmek daha doğru olacaktır.

Peki sizlerde kışın hem soğuktan korunmak hem de mini etek mi giymek istiyorsunuz? O zaman mutlaka sizler için hazırlamış olduğumuz etek kombinlerine göz atmalısınız.

1) Doğru Kumaş Seçimi Kilit Nokta!

Malum kış aylarında eteğiniz sizi sıcak tutmalıdır. Bu yüzden de kışın hem etek giymek istiyor hem de üşümek istemiyorsanız yapmanız gereken en önemli şey eteğin kumaş seçimine dikkat etmek olacaktır. Yazın giymiş olduğunuz uçuş etekler, şifon etekler ve ince yapılı kumaşları yazda bırakın.

Kışın sizi soğuktan koruyacak kalın, kaşe, kadife ve pamuklu ve ekoseli kumaş türlerinde etek tercih ederseniz kışın etek giymek sizin için vazgeçilmez olur.

2) Çorapsız Asla!

Kışın, özel günler dışında çorap giymeden etek giyip bu soğukta dışarı çıkan var mıdır bilemiyorum? Ama donmak istemiyorsanız çıkmayın derim. Emin olun çorapsız da kıyafetleriniz çok güzel ve iddialı duracaktır.

Kışın etek ile kombin yaparken çoraplar ve taytlar sizler için en değerli aksesuarlarınızı oluşturmalı ve size çeşitli alternatif sunmalı.

A) Opak Çoraplar

En çok tercih edeceğiniz çorap hiç şüphesiz opak çoraplardır. Bu tarz çoraplarla olduğunuzdan daha ince ve daha uzun görüneceğiniz gibi soğuktan koruyan özelliği sayesinde buz gibi havalara karşı da en güzel şekilde korunacaksınız.

B) Nude Çoraplar

Bir diğer seçenek ise ince yapılı nude çoraplardır; ancak bu çorapları kışın ayazında giymek cidden cesaret ister. Üşümem ben giyerim diyorsanız size helal olsun derim! 🙂

C) Renkli Çoraplar

Renkli çoraplar giyinmeyi seven kadınlar için ise hiç şüphesiz en iyi tercih bu tarz çoraplar olacaktır. Size neşeli, hayat dolu kombin seçeneği sunacaktır. Kış ayında baharı bu çoraplarla yaşabilirsiniz.

D) Diz Üstü Çoraplar

Diz üstü çoraplar bacaklarına güvenen kadınlar için olağanüstü şıklık etkisi yaratacaktır. Mini eteklerinizle kombinleyebileceğiniz ve çok yakışacak bir çorap çeşitidir.

Kışın çorapsız çıkmaktansa hem stil hem de üşümeyi azaltıcı bir etki ile kombininizi tamamlayabilirsin.

Topuklu Ayakkabılar ve Çizmeler

Mini etek deyince en çok yakışan ve tercih edilen ayakkabı; çizmeler ve topuklu ayakkabılardır. Özellikle bu yılın modası olan diz üstü çizmeler eteğinizle çok şık duracaktır. Tabii ki çizme giymeyi tercih etmyenler için butiler de alternatif oluşturmakta.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri