Balık Gelinlik Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Balık kesimli gelinlik modeli, tüm gelinlik modelleri arasında en iddialısı ve en etkileyicisi diyebiliriz. Çünkü hem taşımasıyla hem de vücut kusurlarını göz önüne sermesiyle bilinir. Kısacası giyinmek biraz cesaret ister. Diğer bir adıyla denizkızı modeli mükemmelliyetçiler için çıkmış bile diyebiliriz.

Bu model kendi içinde yarım balık ve tam balık gelinlik olarak ikiye ayrılıyor. Balık kesim, vücudun alt bölgesine yönelik tasarımları içeriyor; A kesim, prenses ve düz kesim gibi. Tam balık kesimin en önemli özelliği vücudu, dizlere kadar sımsıkı sarmasıdır. Tüm bedene tam oturmalıdır.

Uzun kuyruklu Balık Gelinlik Modelleri

Dizden sonra ise açılır ve denizkızının kuyruğuna benzer bir hal alır. Bu model alışılmışın dışındadır ve kesinlikle eski moda değildir. Yarım balık gelinlik kesimi ise dize kadar değil de kalçanın bitişine kadar saran modellerdir. Tam balık kesime göre hareket imkanı daha fazladır ve daha kullanışlıdır.

Balık Gelinlik Modelleri İncelemesi

Balık kesim giyinmeye karar verdiyseniz sırada hangi modelini giyineceğinize geliyor. Dekoltesi, askısı, yakası gibi detaylar son derece önemli çünkü. Sırt dekoltesinin en çok kullanıldığı model balık gelinlikler.

Sırt dekolteli Balık Gelinlik Modeli

Özellikle bele kadar inen sırt dekolteler son derece moda olmuş durumda. Bu dekolteler tüllerle ya da dantellerle de şekillendirilebiliyor. Transparan hale getirilip düğme eklenebiliyor da. Tamamen hayal gücünüze bağlı. Her türlüsü çok şık olan bu sırt dekoltesi de cesaret isteyen durumlardan bir tanesi.

Sade Balık Gelinlik Modeli

Eğer balık kesim giyinebilecek vücuda sahipseniz göğüs dekoltesinde istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Tabi bunu yaparken göğüs ölçülerinizi göz önünde bulundurmak yararınıza olacaktır.

Sade askılı Balık Gelinlik Modeli

Modellerden bir diğeri uzun kollu balık kesimlerdir. Özellikle İngiltere Prensi Harry ile evlenen Amerikalı oyuncu Meghan Markle’ın düğününde giyindiği uzun kollu modelden sonra daha çok tercih edilir oldu. Bakılınca gerçekten de prenses edası taşıyan bu model genellikle uzun etek kuyruğu ve duvakla tamamlanıyor. Kollar uzun olurken yaka kayık, V ya da kapalı olabiliyor.

Kuyruğu uzun Balık Gelinlik Modeli

Kuyruk kısmına gelelim. Sanırım eteğin vücuda oturması haricinde en can alıcı kısmı bu modelde kuyruk oluşturuyor. Çünkü balık model seçerek yürümemeyi göze alan gelin adayları kuyruğu uzatabildiği kadar uzatma taraftarı. Kuyruğu yuvarlak kesimli ya da V kesimli olarak seçim yapabiliyorsunuz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -