Günlük Klasik Tesettür Giyim Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Tesettür giyim kombinlemek kolay gibi gözükse de aslında en çok zorlanılan giyim konularındandır. Fiyatlarının çok yüksek olması da giyinme konusunda biraz zorlamaktadır. Tesettüre yeni girmiş olanlar özellikle bu konularda çok fazla sıkıntı yaşamaktadır.

Tesettür giyimde bir çok farkı giyinme tarzı vardır. Aslında tarz olarak bakıldığında hepsi kapalı olmayan giyimlerle neredeyse birebirdir. Sadece daha kapalı ve gösterişi minimum seviyededir. Bunun için öncelikle ne tarzda giyinmeyi iyi bilmek gerekir. Tesettür giyimin kuralı tesettüre uygun ve abartısız olmalıdır. Bunun için moda bloggerlarından yardım alarak tesettür giyim hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tercih edilen tarzda giyinmek için kıyafetleri satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmak en doğru olacaktır. Bunun için pek çok mağazadan ve ya internetten online mağazalardan fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Tesettür giyimde en çok kullanılan tarz klasik tesettür giyim. Bu tarzı kombinlemek ve giyinmek oldukça kolay olduğu için her yaştan kadın bunu tercih etmektedir. Klasik tesettür giyim genellikle günlük hayatta daha çok tercih edilmektedir. Hem daha rahat olabilmek hem de daha az dikkat çekmek için oldukça kullanışlıdır. Klasik tesettür giyimden kasıt, tesettür giyimin parçalarının renklerinin birbirine uyumlu ve birbirlerine benzer olmasıdır. Ya da pantolon ve uzun tunikten oluşan kombinlerdir. Renk geçişlerinin minimum seviyede olan kıyafetleri kombinlemek her zaman daha kolay olacaktır.

Klasik tesettür giyim her zaman her yerde kullanılabilecek bir giyim tarzı olduğu için günlük hayatta, iş görüşmesinde, özel davetlerde, arkadaşlarla buluşmalarda, hatta takılarla çanta ve ayakkabıyla süslendirilip düğünlerde dahi kullanılabilir. Yeni tesettüre girmiş olanlar içinde oldukça kullanışlıdır.

 Nasıl Kombin Yapılabilir?

Kombin yapmak için öncelikle renk konusuna dikkat edilmelidir. Klasik tarzda olacağı için tek renk olması tercih edilir. Tek renkten oluşan pantolon ve gömlek tercih edilebilir. Üzerine giyilen pantolon ve gömleğin renginde ya da o renklere yakın eğer kararsız kalınıyorsa siyah tercih edilebilir. Ayakkabı olarak da çok yüksek topuklu olmayacak şekilde bir babet ve ya eğer günlük hayatta kullanılacaksa beyaz ya da siyah bir spor ayakkabı tercih edilebilir. Aksesuar olarak ise gözlük tercih edilebilir.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri