Cinsel Sağlık ve Fantezi Ürünlerinin Satışında Patlama!

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Ülkemiz’de internet siteleri üzerinden cinsel sağlık ve fantezi ürünleri satın alan bireylerin sayısında büyük bir artış söz konusu. Cinsel tabularını yıkmaya başlayan Türk toplumu internet siteleri üzerinden pek çok farklı kategoriden ürünler sipariş ederek pek çok ülkeyi geri’de bıraktı.

Cinsel ürünlerin satışına mahsus alışveriş sitelerinden birisi olan ve sektörün öncülerinden www.seks.market sitesinin CEO’su ile yapılan bir röportaj’dan alıntı yapmak istiyorum.

” Türk insanımız marketten kondom alırken dahi çekindiğinden ve gizliliğe önem verdiğinden Seks shop sitelerini tercih etmektedir. Ancak site açmak çok kolay olduğundan ve Google reklamlarıyla büyük kitleleri siteye getirme olanağı sunulduğundan rastgele sitelerden alışveriş yapılması paranıza ve sağlığınıza zarar getirir” demiştir.

Aynı zamanda sipariş verilen ürünle gelen ürünün aynı olmaması gibi insanları kandırmaya ve dolandırmaya yönelik web sitelerinin sayısında artış olduğuna dikkat çeken Seks Market yöneticisi; vatandaşlarımızı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

internet siteleri üzerinden realistik manken satan pek çok firma olduğunu ve bunların bazılarının fahiş fiyatlarla gösterdiği ürünü değil farklı ve çok daha ucuz ürünü göndererek satışlarını arttırmaya çalıştıklarını vurguladı.

Şişme bebek siparişi veren Muhsin amcanın durumunu’da anımsatarak böyle durumlara maruz kalmamak adına kaliteli ve güvenilir firmalardan sipariş vermenin önemine dikkat çekti.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!