İzmir’in En İyi Avukatı

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Her gün şiddet gördüğü için boşanmak isteyen bayanların başvurularıyla ve boşanma taleplerinde avukatlık yapmaları istenen boşanma avukatlarına olan ihtiyaç ve talep gün geçtikçe artmaktadır. Elbette avukatlar arasında tecrübeli ve daha önceden birçok boşanma davasında avukatlık yapmış bilgili avukatları tercih etmek hem davayı kazanmanızda hem de işlemlerinizin çok daha hızlı sonlandırılmasında etkili olacaktır.

Aile Hukuku eşler arasındaki ilişkiyi düzenleyen önemli bir hukuki kurumdur. Boşanma aşamasına gelen eşlerin ilk aklına gelen konu ise nasıl boşanacağım? ‘dır. Bir kısım eşler ise hem kendi gelecekleri hem de çocuklarının gelecekleri için nafaka konusunda boşanmadan önce kafa yormaya başlarlar. İşte bu noktada kendilerini garantiye almak isteyen eşler bir avukata danışma ihtiyacı görürler.

İzmirin en iyi avukatı Av. Ramazan Sertan Safsöz’e göre “Evlilik birliği gibi önemli olan bir kurumun en az hasarla atlatılması eşlerin ruh sağlığı ve sonrasında hayata tutunmakları açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple eşlerin boşanma sürecine girmesiyle birlikte hemen hukuki ve psikolojik destek alması gerekir.” Av. Ramazan Sertan Safsöz eşlerin sırf birbirlerinin menfaatlerine ters düşecek şekilde boşanma sürecini uzatmak amacıyla anlaşmalı boşanmadan kaçındıklarını, bu suretle de birbirlerini yıprattıklarını belirtmektedir. Boşanma sürecinde eşlerin alanında uzman avukat tutmasını tavsiye eden Av. Ramazan Sertan Safsöz tarafların hak kaybına uğramamaları için boşanma davası açılmadan veya boşanma davası açıldıysa ellerine dilekçeler geldikten hemen sonra uzman bir avukata danışmaları gerektiğini aksi takdirde hak kaybı olabileceğini belirtmiştir. Av. Ramazan Sertan Safsöz’e haber sitemize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyor, bir sonraki röportajda görüşmek üzere iyi günler diliyoruz. www.safsoz.av.tr

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri

error: Kopyalanması Yasaktır!