7 Kilo Verdiren Kekik Suyu Diyeti

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Kekiğin yemeklere güzel kokusuyla tat vermesi dışında güzelliğinize, kilo vermenize, sağlığınıza çok fazla yararı vardır. Kilo vermek için çok sık kullanılan kekiğin vücudunuzun yağ yakmasını sağlar. Ciddi anlamda kilo verdiren kekik suyu diyeti birçok insan tarafından uygulanmaktadır. Peki, çok sorulan 1 ayda 7 kilo verdiren kekik suyu diyeti nedir? 1 ayda 7 kilo verdiren kekik suyu diyeti nasıl uygulanır? 1 ayda 7 kilo verdiren kekik suyu diyeti zararlı mıdır? 1 ayda 7 kilo verdiren kekik suyu diyeti için dağ kekiği kullanılabilir mi? 1 ayda 7 kilo verdiren kekik suyunu günün hangi zamanı içmeliyim? Vb. sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

1 Ayda 7 Kilo Verdiren Kekik Suyu Diyeti Sağlıklı Mıdır?

Yapılan egzersizlerin, sporların, diyetlerin yanında bitkiler de kilo vermenizi sağlamaktadır. Yağ yıkımını sağlamak ve yağ yıkımını hızlandıran biberiye ve tarçının yanında kekik de kullanılır. Kısa zamanda hızlı kilo vermeyi sağlayan kekiği gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Çünkü kekiğin hiç zararlı yanları yoktur. Ancak herhangi bir sağlık sorununuz varsa 1 ayda 7 kilo verdiren kekik suyu diyetini uygulamaya başlamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Doktor onayı ile birlikte diyete başlayabilirsiniz. Hızlı kilo vermenizi sağlarken metabolizmanızı da hızlandırır aynı zaman da vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır.

1 Ayda 7 Kilo Verdiren Kekik Suyu Diyeti Nasıl Yapılır?

Öncelikle geniş bir tencerenin veya tavanın içine 1 buçuk bardak suyu dökün. Küçük bir tencereye de 2 veya 3 tutam da taze kekik koyun. Küçük tencereyi büyük tencerenin içine koyunuz. Tencere kapağını tersten koyun. Ocağın altını açın ve suyu 1 saat boyunca kaynatın. 1 saat kaynadıktan sonra kekik suyunuz hazır olacaktır. Şunu söylemeliyim ki oluşan kekik suyunun tadı acı olacaktır. Bu tattan mideniz bulanırsa eğer endişe etmenize gerek yok yaptığınız kekik suyunun içine limon sıkabilir ve içine 2 adet domates ekleyebilirsiniz. Önce 2 adet domatesi suyun içine koyun daha sonra limonu sıkın, 5 dakika kaynattıktan sonra kekik suyunuz hazır olacaktır. Tadının ekşiliğinden de kurtulmuş olacaksınız.

1 Ayda 7 Kilo Verdiren Kekik Suyu Diyeti Günün Hangi Zamanı Uygulanmalıdır?

1 ayda 7 kilo verdiren kekik suyunun vücudunuz için etkili olması için günün öğle vaktinde ve aç karnına içmelisiniz. Kekik suyunu içtikten yarım saat, 1 saat boyunca herhangi bir yiyecek tüketilmemelidir.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -