Trend Yaz Kombinleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Sıcak havanın gelmesi artık çok yakın,bu nedenle soğuk yaz kombinleri için bir engel değil. Şık seçimlerle boy gösterme olanağı sunmaya başladı diyebiliriz. Dışarıdaki güneş bizim ruhsal olarak iyi hale gelmemize sebeptir. Bundan dolayı da çok mutlu oluruz. Bu iyimser ruh halimizi kombinlerimize de yansıtabilirsek bizden iyi biri olamaz. Güzel görünmek en büyük motivasyon kaynağımız olabilir. Yaz mevsimini düşündüğümüzde aklımıza güneş,plajlar,şort, güneş gözlükleri,şapkalar,sevimli aksesuarlar akla geliyor. Bu aklımıza gelenlerin dışında da yaz kombinleri yapmak ilk temel hedefimiz tabiki de. Çarpıcı kıyafetlerle yaz kombinleri yapabilir bunları diğer birleştirmelerle kıyaslayabilirsiniz. İlham alıp fikirleri denemeniz size çok fazla yarar sağlayacaktır. Şimdi de bu öneriler neler detaylı olarak inceleyelim.
Yaz Kombin Önerileri
1.Etekli Yaz Kombini

Düz sandaletler,siyah ve gri parçalarla sıcak günlerin serinleticisi hoş kıyafet fikirleri. Koyu renkli ve etekli bir kombin düşünüyorsanız bunun için ideal bir tercih olacaktır. Hem rahat hem de yapılması son derece basit ve pratiktir. Yaz kombinlerin de pratiklik de çok çok önemlidir. Bu birleştirmede üst giyime uygun kolye tercihi de gayet stil. Denemek isteyenler için son derece yerinde bir kombinasyon. Ayrıca sokak stiline de uygun.

yaz kombinleri (11)

2.Yaz İçin Kombin Önerisi

Kahve veya öğle yemeği için seçebileceğiniz kıyafet birlikteliğidir. Pembe dantel üst,kot şort mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Havanın sıcak olduğunu,güneşin tepede iken kıyafetlerin seçiminin böyle olması gerçekten iyi bir yaz kombin önerisi olacaktır.

3.Sıcak Günler İçin Öneri

Baskılı şortları düz bir tişört ile birleştirip sevgilinizle birlikte parkta yürüyüşe çıkabilirsiniz. Romantik bir kıyafet birleştirmesi olduğunu söyleyebiliriz. Klasik şortlar yerine tercihiniz baskılı şortlar olabilir. Geceleri ise sıcaklık düşebilir bunun içinde sizi sıcak tutacak bir kot gömlek iyi fikir olabilir.

4.Beyaz Yazın Olmazsa Olmazıdır

Yaz günleri beyaz giymek zorunluluktur. Neden diye soracak olursanız güneş ışığını yansıttığı için serin tutar bundan dolayı da çok fazla tercih edilir. Gardırobunuzda kesinlikle beyaz gömlek bulunsun. Beyaz üst burada var baskılı şort ile kombinlenmiş alttaki önerilerde daha beyaz ağırlıklı birleştirmeler göreceksiniz.

5.Beyaz Renkle Yaz Kombini

Açık renklerle bezenmiş bir kombin karşımızda. Aksesuarlar yerli yerinde yaz günü için biçilmiş bir kaftan. Çanta ve saç aksesuarı ile tamamlanarak detay katılmış. Çanta seçimi yaza uygun,ayakkabı seçimi de mevsimin olmazsa olmazlarından size de bu kombini kullanmak kalıyor

6.Beyaz Pantolon İle Şıklık

Beyaz pantolonunuza uygun aynı renkli sandalet buna ek olarak renkli uyumlu bir üst ve çiçek detaylı küpe çok harika olmuş. Bu yaz kombinini oluşturması gayet kolay. Zamanınız az ise bu stili kullanabilirsiniz. Güneş tepede iken giyim şekli böyle olmalı diyoruz.

7.Yazın Gece Kulübü Kombini

Yazın bir gece kulübünde kıyafet seçimi bir harika. Seveceğinizi ve o ortama ayak uyduracağınız bir giyim şekli. Yaz aylarında giyilecek çok moda birleştirme vardır. Seksi bacaklarınızı klasik siyah şortla gösterin,ona mercan renkli bir gömlek, saat ve küpe aksesuarlarıyla tamamlayın. Ayakkabı seçiminizde yüksek dolgu tabanlardan yana kullanın.

8.Yazlık Kombin

Her şeyi sizin yerine fazlasıyla düşünerek oluşturulmuş tarz şekli. Yaz için gözlükler,küpeler,çantalar düşünülerek yerleştirilmiş. Sıcak için rahat edeceğiniz bir giyim şekli olacağını düşündüğümüz bu tarzı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

9.Kot Pantolonla Yaz Modası

Kot pantolonsuz yapamayanları es geçmedik. Yaz için yırtık kot en ideal olanıdır. Yırtık kotun üstüne rahat kolsuz beyaz ipeksi üst. Güneş gözlüğü ve sandaletle bu yaz modasına ulaşabilirsiniz.

10.Elbise İle Yaz Stili

Rahat bir elbise ile güzel bir gece geçirmek istiyorsanız mavi bu tip bir elbise seçin. Küpeleriniz ve gözlükleriniz de yerini alsın. Düz sandaletler geceyi daha da güzelleştirecek çünkü ayaklarınıza zarar gelmeyecek ve şık bir diva olacaksınız.

11.Tatlı Yaz Kombini

Renklerle kıpır kıpır tatlı yaz kombini sizin. Sıcak olan bu mevsimde koyu renkler giymek çok saçma olur. Bu canlı renkleri yazın giyemeyeceksiniz de ne zaman giyeceksiniz! Mavi ve pembe uyumlu bu birleştirmeyi bileklik ve şapka ile tamamlamışlar. Geniş güneşten koruyacak bir şapka sizi rahat ettirmek için düşünülmüş. Bileklerinizde boş kalmadan yaza uyum sağlamış olacaksınız.

12.Rahat Yaz Tarzı

Geniş giyim tarzı rahat etmenizi sağlayacaktır. Esnek bir üst buna bir de kot şort ekleyerek rahat yaz tarzı elde edebilirsiniz. Ayrıca saat ve güneş gözlüğü temel iki aksesuarı da unutmayın kesinlikle.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri