Bayanlar için Oriflame’de Yeni Neler Var?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Oriflame ürünlerini beğeniyle takip eden ve özellikle indirimli ürünlerdeki fırsatları değerlendirmek isteyenlere müjde. 2019 Oriflame eylül kataloğu yayında. Oriflame 2019 yılının sıcak yaz aylarında yine tüm bayanları düşünerek en değerli ürünlerinde indirim yapmış. Oriflamenin indirimli ürünlerini inceleyerek eylül ayında hangi kozmetik ürünlerinde indirim olduğunu birkaç ürünü hakkında bilgi vererek aktarmaya çalışacağız.

2019 Oriflame Eylül Kataloğu

Oriflamenin ağustos kataloğunun ardından eylül kataloğuda yayınlandı. 2019 yılının en büyük indirimlerini eylül ayına saklamış olan Oriflame’nin 1 eylül ve 30 eylül tarihleri arasında geçerli olan indirimlerini sizler için inceledik. Öncelik olarak Kalıcı makyaj arayışında olanlar için sonbahar yağmurlarını yansıtan The One Maskara ürününü mutlaka incelemelerini öneriyoruz. Ayrıca bu ürünün hediyesi olan göz makyaj temizleyiciside fırsatlar arasında bulunuyor. Kirpiklerinize büyük hacimler kazandıracak ve muhteşem görünmesini sağlayacak olan The One ürününde yapılan indirim ve hediyesi olan göz makyaj temizleyici Oriflame’nin 2019 eylül kataloğunda yaptığı önemli indirimlerden olduğunu söylemek mümkün.

Her anında güzel kokmak isteyen bayanların tercihi olan Air İce Fire ürününde yapılan %50 indirim gözümüzde kaçmış değil. Air İce Fire ürünleri Oriflame’nin kozmetikte bir numara olduğunu gösteriyor. Bir kez kokladığınızda hayran kalacağınız bu parfüm her anınızın muhteşem olmasını sağlıyor. Meyve ve çiçek kokularını işleyen muhteşem bir parfüm.

Ellerinin nemli ve yumuşak olmasın isteyenleride düşünen Oriflame eylül kataloğunda bu ürünlerinde de büyük indirimler yapmış bulunuyor. Elleri ve cildi hassas olan bayanların severek kullanacağı Nature Secrets Oriflame’nin en doğal ürünlerinden. Fesleğen ve şeftali, Nane ve Frambuaz, Jojoba ve mango gibi farklı kokuları bulunan krem ellerinizin nemli ve yumuşak bir hal almasını sağlıyor. Uzun süre cildinizi koruyacak bu krem Oriflame’nin eylül kataloğunda en büyük indirimin yapıldığı kozmetik ürünlerinden sadece biri.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri