Ben Aldırma Ameliyat Sonrasında Yaşanabilecekler

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Lazer ile ben aldırma işlemi benin durumuna yani rengine ve doğuştan olup olmadığına göre seans sayısı olarak farklılık gösterebilmektedir. Örneğin doğuştan olan benin giderilmesi 3 seans iken, açık renkli ve sonradan meydana gelmiş bir benin giderilmesi kimi zaman tek bir seansta yok edilebilmektedir. Bu nedenle işlem öncesinde hekim muayenesi oldukça önemlidir. Muayene neticesine göre işlemin yöntemi belirlenmeli ve buna göre de seans sayı ve aralıkları neticelendirilmektedir.

Lazerle ben aldırma Ankara merkez kliniğimizde dilediğiniz zaman yapılabilen bir işlem olu, genellikle lokal anestezi altında kısa sürede yapılabilmektedir. İşlem esnasında ben üzerine atılan lazer ışınları ile ben tahrip edilmektedir. Aslında kıl köklerinin tahrip edilerek yok edilmesi ile aynı doğru orantıda yapılan bu işlem sonunda ben belirlenmiş olan seansların sonunda yok edilebilmektedir. Ancak işlem sonrasında tıpkı diğer lazer işlemleri gibi cilt güneş ışınlarından mutlaka korunmalıdır.

Ben aldırma sonucunda güzelliğine güzellik katmak isteyen bayanların ameliyat sonrasında ufak tefek bir takım sıkıntıları yaşama ihtimali olmasına karşın genel olarak ben aldırma ameliyatı oldukça basit ve sonucunda gerçekten iyi bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacak olan bir ameliyattır. Sizde ben aldırmak üzere en kısa zamanda uzman bir estetik hekimine başvurarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri