En Çok Beğenilen Filmler

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Filmin senaryosunu da yazan Taşdiken, kendi projesini çekerek bir ilke de bu şekilde imza atmış. Hayatımıza giren teknoloji, bizleri de inanılmaz derecede etkilerken, Anadolu’nun küçük bir köyünün bu değişimden nasıl etkilendiği ise inanılmaz ve etkileyici bir dil ile ele alınıyor. Bu harika yapım ile 3 Haziranda buluşan izleyiciler, sonuçlardan da gerçekten memnun olduklarını belirtiyorlar. 2019 yılında çekimleri yapılan film bizler ile komedi kategorisinde buluşmakta.

Sade oyuncuları, ilkel şartlara uyarlanan teknolojinin insanlar üzerinde ki reel etkisi gerçek anlamda bazen komik sonuçların da alınmasına neden olabiliyor. Köylük yerde teknoloji ne işe yarar demeyin. Karısı ya da kocası ölmüş olan insanların yeni bir eş ve hayat arkadaşı bulmak üzerine verdikleri bu mücadele hepimizi gerçekten etkileyecek.

İzleyeceğimiz film Komedi filmleri 2019 içinde yerini alırken, sizler de sitemizde bu harika yapımı en güzel şekilde izleme şansına sahip olacaksınız. Sitemizde tamamen özgün, güncel vizyon filmleri sizler de izleyebilirsiniz. Özellikleri itibari ile keyifli yapımlara hızlı bir erişim sağlayacağınız sitemiz, en özel sonuçları bu açıdan sizlere de sunacaktır. Filmexpresi tamamen size film keyfi sunmak adına hazırlanmış özel bir platformdur. İzlediğiniz filmlere para ödemez, kesintisiz ve HD kalitesinde filmleri de hemen izleyebilirsiniz. Arama motoru tek parça izle seçeneği ile sizlere de bu güncel filmi sunan sitemiz, ayrıcalık ve güzel sinema keyfi yaşamanız için harika bir seçenektir. Bu şekilde güzel ve farklı zaman geçirmeniz için de inanılmaz sonuçları sizler için sunacaktır.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri