Turkcell Faturasız Kullananlar İndirimden Faydalanıyor

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Turkcell kullanıcıları için bu yıl yapılmakta olan ve faturasız hatlara sunulmakta olan paketler hakkında bilgiler vereceğiz. Turkcell faturasız paketleri içinde cazip internet hediyeli paketlerin bulunduğunu söylemek mümkün. Turkcell aboneleri için faturasız paketlerde özel tüm indirimler ve kampanya kategorilerinde birçok yeni fırsatlar yer almaktadır. Turkcell sadece faturalı paketlere ek internet kampanyaları yapmıyor. Aynı zamanda faturasız müşterilerine sunmakta olduğu cihaz kampanyaları ile Turkcell mobil müşterilerini bu operatörden oldukça memnun kılmaktadır.

Turkcell faturasız paketleri içinde iPhone X kazan kampanyası bulunmaktadır. iPhone X 64GB kazanmak için Turkcell faturasız olan mobil kampanyalarından biri için TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Turkcell.com.tr içinden hesabım uygulaması ile TL yüklemesi gerçekleştirdikten hemen sonra belli bir tutar yükleme yaparak cihaz kampanyasına dahil olabilirsiniz. Turkcell mobil kampanyaları için mobil cihaz bulabileceğiniz kampanyalarda en son ve güncel olarak verilmekte olan cihazlara sahip olabilirsiniz.

Turkcell faturasız paketleri içinde internet paketlerinin fazla bulunduğu tarifelerde yer almaktadır. Bedava internet kazanma fırsatı tüm müşterilerine verilmekte olan Turkcell faturasız hatlar için internet kampanyaları gerçekleştirmekte ve bedava internet kullanma şansı sunmaktadır.

Turkcell uçuran mobil internet hediyesi ile bugünlerde kullanıcıları için yine cazip olmayı sürdürmektedir. Turkcell mobil üçlü paketler içinde kullanıcılara sağlayacak ve faturasızlar içinde verilmekte olan bir kampanya ile 8 GB hediye internet aracılığıyla sevdiklerinizle bol bol konuşma şansına sahip olabilirsiniz. 1000 dakika ile 1000 SMS hakkına da sahip bulunabilirsiniz. 2020 senesine kadar geçerli olmakta olan bu kampanya ile 8 GB internetin keyfini sürebilirsiniz.

Turkcell faturasız paketleri içinde 10 GB mobil internet kampanyası da yer almaktadır. Tüm uçuran paketler için 5 GB ve 5 GB Fiyz kullanım hakkı da sunulmaktadır. Süper hediye kampanyası ile Turkcell faturasız mobil hatlıları mutlu etmeye tüm süratiyle devam etmektedir. Bireysel faturalı ses hattı bulunan tüm aboneleri için eğer başka bir üst tarifeye geçmeyi taahüt ederler ise Turkcell’den hediye kazanma şansı yakalamaktadır.. 31 Aralık 2020 senesine kadar geçerli olacak kampanya ile sizler de sınırsız internet ve sınırsız kampanyanın zevkini yaşayabilirsiniz. Turkcell abonesi olmanın farklılığını sizde doyasıya yaşamak ve yetersiz gelen internetinizi kampanya ve indirimlerle arttırarak kullanmak üzere Turkcell abonesi olabilirsiniz. Eğer Turkcell abonesi olup kampanyalardan haberdar değilseniz de sizlere sunduğumuz bu makale aracılığıyla Turkcell müşterilerine özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -