Nasıl Erkek Bebek Sahibi Olabilirim?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Bebek sahibi olmak isteyen ve sorun yaşayanların yanı sıra bir türkü istediği cinsiyette bebek sahibi olamayanların tıpta ilerleyen tedavi yöntemleri sayesinde bu sorunlara çözüm bulmak mümkün. Erkek bebek sahibi olmak isteyenlere erkek bebek, kız bebek sahibi olmak isteyenlere kız bebek tüp bebek yöntemleriyle mümkün. Üreme sıkıntısı yaşayan çiftlerin bu sorunlarına onları üzmeden uzun tedavi süreçlerine gerek kalmadan son teknoloji tedavi yöntemleriyle çözüm bulunabiliyor. Şimdi bebek sahibi olmak için kullanılan yöntemleri sizlere detaylı olarak açıklayalım.

Kıbrıs Tüp Bebek : Tüp bebek yöntemiyle hem babadanalınan spermler hem de anneden alınan yumurtalar birleştirilerek gebelik sağlanır. Annenin hamile kalabilmesi için babadan alınan spermler annenin yumurtalarıyla birleştirilerek anne rahmine yerleştirildikten sonra doğal gebelikten hiç bir farkı olmayan hamilelik süreci yaşanmış olur. Kısacası bebek sahibi olamayan çiftler için tüm sorunları ortadan kaldıran ve bebek sahibi olmanızı sağlayan güvenilir ve bilinen bir yöntemdir.

Yumurta Donasyonu : Yumurta donasyonu yöntemi annenin yumurtaların üreme için sağlıklı ya da yeterli olmaması durumunda sağlıklı yumurtalar farklı adayların bağışladığı yumurtalardan elde edilerek babanın spermi ile dölleştirilerek anne adayının rahmine yerleştirilir ve üreme işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Sperm Donasyonu : Anne adaylarının üreme sorunu olabildiği gibi baba adaylarında da yaşanabilmektedir. Annenin yumurtaları sağlıklı ve kaliteli olmasına rağmen babanın spermleri yeterince sağlıklı ve yeterli değilse önceden bağışlanmış olan sağlıklı spermler anneden alınan yumurtalarla birleştirilerek anne rahmine enjekte edilir ve hamilelik sağlanır.

Cinsiyet Seçimi : Cinsiyet seçmenize imkan tanıyan tüp bebek yöntemi genellikle çiftlerin aynı cinste doğan bebeklerinin ardından yeni bebeklerinin cinsiyetini seçmek istemesiyle tercih edilen yöntemlerden biridir. Cinsiyet seçimi yapılan bu yöntemde babadan alınan spermlerin erkek ya da kız çocuğu olma olasılığı incelenerek tüp bebek operasyonu tamamlanmaktadır.

Bebek sahibi olma konusunda bu zorlu yolu tüp bebek yöntemiyle basitleştirebilir ve imkansız olan her şeyi imkanlar dahiline getirebilirsiniz. Bebek sahibi olmak isteyenlerin mutlaka tüp bebek yöntemini değerlendirmesini tavsiye ederiz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri