Nişan Elbisesi Ve Abiyelerde Mor Rengin Tonları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Zenginliğin, asaletin ve ihtişamın rengi olan mor rengi en özel günlerde giyeceğiniz elbiseye taşımaya ne dersiniz. İster nişan, ister mezuniyet ya da özel bir davette giyeceğiniz mor abiye elbise dikkat çekici rengi ile sizi bir adım öteye taşıyacaktır. Abiye elbiseniz çok sade bir tasarıma sahip olsa da mor rengi ile gösterişli duracaktır. Mor elbise ile her mevsimdeki davetlere rahatlıkla katılabilirsiniz. Ayrıca her yaş grubundan tüm hanımefendilere çok yakışan mor renk teninize doğal bir ışıltı verecektir. Şifon kumaştan tasarlanmış, volan ve fırfırlar ile zenginleştirilmiş ,uçuş uçuş etekli bir elbise özellikle yaz davetleri için ideal olabilir.

Narin ve Masum Bir Görünüm İçin Lila Rengi Abiyeler

İlham ve güven veren kişiliğinizi giyeceğiniz elbisenin rengi ile yansıtmaya ne dersiniz. Lila rengi elbise, rahatlatıcı renk tonu ile katılacağınız davetlerde herkesin hayranlığını kazanacaktır. Yumuşak renk tonuna sahip lila abiye, özellikle gençlerin mezuniyet törenlerinde, partilerde ya da en yakın arkadaşlarının düğününde tercih edebileceği elbiselerin başında geliyor. İlkbahar, yaz davetlerine çok yakışan lila rengi özellikle dökümlü kumaşlar, incecik danteller ya da tüller ile uyum içinde olacaktır. Omuzlarınızın ve belki de bronz teninizin güzelliğini ortaya çıkaran düşük omuz modeller, halter yakalar özellikle şifon kumaş ile tasarlanmış romantik lila elbise modellerine çok yakışır.

Geceye En Çok Yakışan Renk: Mürdüm Rengi Abiyeler

Bir davete ev sahipliği yapacaksan ve ne renk elbise tercih etmem gerekir diye düşünüyorsan sana tavsiyemiz mürdüm rengi abiye elbise olacaktır. Mürdüm rengi, mor renklerin tonlarından biri olan dikkat çekici şıklık ve sadelik taşıyan bir renktir. Alımlı ve gizemli tonu ile mürdüm rengi elbise sizi bir üst seviyeye taşıyacaktır. Özellikle stil sahibi annelerin davetler de tercih ettiği renklerden olan mürdüm rengi abiye, ışıltılı işlemeler ve drape ile zenginleştirildiğinde göz alıcı tasarımlara dönüşüyor. Asil rengi ile sade tasarımlara da farklı bir şıklık katıyor.

İlk Görüşte Aşkın Simgesi Lavanta Rengi Abiyeler

Lavanta rengi elbise ile herkesin hayranlığını kazanmaya hazır mısın? Rengi, muhteşem kokusu ve zarif görüntüsü ile lavanta çiçeğini sevmeyen yoktur. Şairlere, ressamlara ilham olan bu güzel çiçek, rengiyle aşklara ilham olmuştur. Bu yüzden, lavanta rengi güller ilk görüşte aşkı temsil eder. Peki sende bu aşk dolu rengi nişan elbisende kullanmaya ne dersin. Aşkınızı resmileştirmek adına attığınız ilk adımlardan biri olan nişan töreninde lavanta rengi abiye giymek sence de çok anlamlı olmaz mı? İster kabarık, ister volan detaylı, ister şifon, istersen de dantel lavanta elbise ile sevgilinin sana bir kere daha aşık olmasına hazır ol!

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri