Konsepte Göre Son Dakika Şıklığı Nasıl Yaratılır?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Bahar aylarında mezuniyetler, söz ve nişanlar ile başlayan organizasyonlar; yaz düğünleri ile hız kazandı. Güzel havalar eşliğinde dış mekanlarda yapılan kutlamaların, törenlerin tadı başka olsa da, kışın kapalı mekanlarda gerçekleşen davetlerin keyfi ve konforu ayrı bir güzel oluyor. Bazen üst üste gelen davetlere katılmak gerekebiliyor ve böyle durumlarda biz kadınları en çok ilgilendiren konu ise ne giyeceğimiz oluyor.

Bazen de son dakika gelişmeleri olabiliyor. Çok yakın arkadaşınız bir anda sürpriz yapıp, evleneceğini açıklayabilir ve siz “eyvah, şimdi ne giyeceğim” diye, bir anda panik olabilirsiniz.

Ani gelen bir doğum günü parti daveti, iş hayatının içinde sıkça rastlanan kokteyl ya da etkinlik davetleri ile bir anda karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer siz de sıkça kutlamalara, davetlere katılmak durumunda kalan kişilerden biri iseniz, bu ani gelişen davetlere de hazırlıklı olmanız gerekir.

Yazın sizi çok keyiflendirecek bir kır düğünü ya da havuz başı partisi için aynı şifon elbiseyi tercih edebileceğiniz gibi farklı aksesuarlar ile kombinlediğiniz bu elbiseyi, sonbaharda gerçekleşen bir davette de tercih edebilirsiniz. Demek istediğimiz; yaz ya da kış olsun, farklı konseptlerdeki son dakika gelişen düğün ve davete, nikah ya da partiye giderken giyebileceğiniz kilit parçaların dolabınızda olması işinizi kolaylaştıracaktır. Hadi gelin, sizi son anda bile gecenin yıldızı yapacak bu zamansız ve kurtarıcı elbiselere birlikte göz atalım.

Son Dakika Kokteyl Elbisesi

Son yıllarda özellikle gelişen pazarlama odaklı etkinlikler ve kokteyller çok popüler durumda. Aynı zamanda söz, nişan ya da düğünler de kokteyl tarzında tercih edilebiliyor. Bu şekilde bir anda davet edildiğiniz kokteyllerde kısa elbiseler giymenizi tavsiye ederiz. Özellikle diz boyu ya da midi boy elbiseler, farklı konseptteki birçok kokteyl için uygun olacaktır. Siyah renk elbiseler ise zamansız şıklığı ile zarif bir duruş sergileyecektir.

Sade düz kumaştan tasarlanmış modelleri farklı aksesuarlar ile kombinleyerek daha gösterişli bir hale sokabilirsiniz. Daha iddialı olmak isterseniz dantel, ışıltılı işlemeler hatta tüy detaylarına sahip bir elbise farklı tarzınızı ortaya koyacaktır.

Son Dakika Düğün Elbisesi

Ev sahipliği yaptığımız düğünde ne giyineceğimiz bizim için ne kadar önemli ise davetli olarak gittiğimiz düğünlerde de mükemmel gözükmek isteriz ve tabii ki denemelere günler öncesinden başlarız. Ama ani gelen bir düğün daveti, bizleri en çok panikleten durumlardan biri olabilir. Fakat panik yapmanıza hiç gerek yok. Geçmiş yıllarda abiye ya da gece kıyafeti denilince akla ilk gelen özel dikim olurken şimdi hazır abiye ve gece kıyafetleri o kadar çeşitli ki. Her zevke, her yaşa ve her konsepte uygun elbise bulmak çok kolay. Ve fiyat aralıkları da çok geniş ve her bütçeye uygun durumda.

Eğer dolabınızda son dakika için bir elbise bulamadıysanız size tavsiyemiz siyah uzun bir elbiseyi dolabınıza kazandırmanız olacaktır. Saten kumaştan tasarlanmış elbiseler en gösterişli bir düğünde bile doğal ışıltısı ile size gösterişli bir şıklık katacaktır. Pastel tonlarda işlemeli bir elbise ise dolabınızın gözdesi olarak sizi her düğüne hazır hale getirecektir.

Son Dakika Parti Elbisesi

Aniden davet edildiğiniz bir sürpriz doğum günü partisi ya da kendi doğum gününüz, hatta yılbaşı partisi yeni başlangıçların coşku ve neşe içerisinde kutlandığı çok özel günlerdir. En güzel dileklerin tutulduğu, geleceğe umutla bakıldığı bu güzel anlara ise ışıl ışıl parlamak yakışır. Son dönemlerin abiye trendlerinden olan payetli ve ışıltılı elbiseler, kristal boncuk ve püskül ile detaylandırılmış retro stil elbiseler, en keyifli partilerin vazgeçilmez modelleri arasındadır diyebiliriz. Siz de son dakika davet edildiğiniz bir partide şıklığınız ile göz kamaştırmak istiyorsanız, dolabınızda payet işlemeli bir elbiseniz olsun deriz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri