Liposhaping Nedir? Ne Değildir?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Liposhaping uygulaması bugün birçok kadın ve aynı zamanda yağlarından şikâyetçi olan erkekler tarafından arzu edilerek yapılmaktadır. Genellikle verilen kiloların sonrasında inatçı olan o yağları yok etmenin en kolay ve en etkili yöntemlerinden biri ise bu uygulama olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır. Dolayısı ile de bu konuda uzman olan ve doğru bir uygulama ile işlem yapacak olan doktoru bulmak en doğru adım olacaktır. Liposhaping uygulamasında dikkat edileceklerin arasında eşit miktarda alınacak yağ alımı olacaktır. Örneğin popo kısmına yağ alımı yapılacak ise, bu oldukça orantılı şekilde yapılmalı. Aksi halde bir taraf daha çökük ama bir taraf daha dolgun durabilir. Liposhaping dikkat edilmesi gereken ve sadece doktorların yapması gereken önemli bir operasyondur.

Bayan Estetik Doktoru Tercih Edilebilir mi?

Bayan estetik doktoru olan Doktor Leyla Arvas bu uygulama için tam biçilmiş kaftan diyebiliriz. Bayan plastik cerrah olarak sizler ile öncelikle analizler yapacak ve liposhaping uygulaması için uygun iseniz en kısa sürede tedaviye başlıyor olacak. Dolayısı ile sizlerde bölgesel incelme ya da farklı birçok güzellik uygulamaları ile sonuç alacak ve mutlu olarak klinikten ayrılıyor olacaksınız. Bayan estetik doktoru ile sizlerde artık adım adım istediğiniz güzelliğe sahip olabilirsiniz. Zaten web adreslerine girdiğiniz zamanda tüm detaylı bilgilere ulaşabilecek ve detayları görebileceksiniz. Bayan estetik doktorlarıyla hemen tanışmanızı önerir ve sizlere güven verecek bir doktor olduğunu hemen anlayacaksınız.

Liposuction Ameliyatından Korkulur mu?

Liposuction ameliyatı sanıldığınız gibi korku dolu bir uygulama değildir ve asla iz kalmaz. Çok ince delikler ile girilen bu bölgede sonrasında hafif kızarık ve morara olabilir ama bu bir süre sonra yok olacaktır. Liposuction ameliyatı artık çok daha kısa sürede ve çok daha profesyonel şekilde yapılmaktadır. Bu konuda uzman olan Doktor Leyla Arvas sizlere hem güven verecek hem de kaliteli bir sonuç almanızı sağlıyor olacak.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri