Meme Estetiği ile Meme Büyütme Ameliyatı Nedir?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Meme estetiği operasyonu, göğüslerin küçüklüğü, büyüklüğü ya da sarkıklığı ile ilgili şikayetleri olan bayanların tedavi edilmesinde ve istenilen görünümün elde edilmesinde tercih edilmektedir. Meme estetiği ameliyatları arasında yer alan meme küçültme operasyonunda hastaların göğüslerinde yerleşmiş olan ve fazla olan yağ dokuları alınarak, göğüslerin daha sıkı ve hafif bir ha almasını sağlar. Bu sayede aşırı göğüs büyüklüğüne bağlı olarak meydana gelen bel ve boyun ağrıları da meme estetiği operasyonları sayesinde son bulur. Bu tür önemli estetik ameliyatlar sayesinde bayanların hem ruhsal hem de fiziki anlamda mutlu olması sağlanarak, daha pozitif bir yaşam sürmeleri de sağlanabilmektedir. Ancak meme estetikleri hakkında hastaların bilmesi gereken en önemli detaylardan biri de ameliyat sonrasında istenilen görünüm elde edilir ancak tam anlamı ile gerçek netice için 1 yıl beklemek en doğrusu olmaktadır.

Meme Büyütme ameliyatı ise, genellikle şekil düzeltme, küçük göğüslerin daha büyük bir hal alması için yapılmaktadır. Ameliyatlarda silikon meme protezleri tercih edilmekte olup, protezin içerisinde yer alan jele verilen isim silikondur. Bu nedenle silikon protez denilmektedir. Ancak bu protezlerin doğru seçilmesi ve kişiye uygun olması da son derece önemli detaylardan biridir. Meme büyütme ameliyatlarında ilk muayene ve kişiye uygun ve doğru bir görünümün sağlanması için uygun büyüklüğün belirlenmesi gerekmektedir.

Meme büyütme fiyatları hakkında da detaylı bilgi vermek gerekirse, öncelikle hekimimiz ile randevu alarak görüşme gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Alanında son derece tecrübeli cerrahlara eğitimlerini yurt içinde ve yurt dışında tamamlamış olanlara başvurabilirsiniz. Her zaman hastalarını öncelikle kendi kliniğinde muayene ederek daha sonrasında ameliyat fiyatları hakkında bilgi verilmektedir. Bu durum hastalara doğru bilgi vermek amacıyla büyük önem arz etmektedir. Meme büyütme fiyatları her klinik ve her hekime göre mutlaka farklılık gösterebilmektedir bu nedenle ilk olarak hekimimiz ile görüşerek doğru bilgiyi edinmelisiniz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri