Spor Ayakkabı Kombin Önerileri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Günlük hayatta en çok tercih ettiğimiz iki parça vardır; bunlardan biri jean diğer ise spor ayakkabılardır. Özelikle baharın gelmesiyle ve havaların ısınmasıyla birlikte gardıroplarınızda da bir bahar çalışması başladı. Eski kıyafetler kalktı ve yenilerini yerleştirmeye başladınız. Aynı şekilde ayakkabı dolaplarınızda ve vestiyerlerinizde de hummalı bir çalışma olsa gerek. Bahar ayıyla birlikte en çok tercih edilen spor ayakkabı hiç şüphesiz beyaz ayakkabılardır.

Öyle ki beyaz ayakkabıların mevsimi yoktur aslında. Yaz kış her dönem kombinlerimizin önemli parçaları içinde yerlerini alırlar. Çünkü hem rahat hem de kıyafetlere ayrı bir hava ve şıklık katarlar. Sezonun göz alıcı parçası olan spor ayakkabı ile ilgili kafanızı kurcalayan her şeyi bu yazı ile giderebilirsiniz. Nasıl giyilir ve nasıl kombinlenir? gibi sorulara yanıt bulacağınız güzel bir yazı hazırladık sizler için.

1) Jean Kombini

Akla ilk gelen kombinlerden biri jean ve spor ayakkabı kombinidir. Çünkü günlük hayatta en çok tercih ettiğimiz kombin seçeneği jeanler ve spor ayakkabılardır. Kulağa sıradan gelse de bu basit ve sıradanlığı bir tarza dönüştürmek sizin elinizde. Unutmayın ki en şık parçaları elinize verseler de ona bir tarz ve ruh katmazsanız o kombin üstünüzde yok olur gider.

Beyaz bir spor ayakkabı ile kombinlenmiş jean’i aksesuarlar ile güçlendirerek hem duru hem de sıradışı bir kombin oluşturabilirsiniz. Yeter ki hayal gücünüzü çalıştırın.

2) Etek Kombini

Eteklerle yapılan kombinler jeanle yapılan kombinler kadar kolay olmayacaktır. Şu dönemde etekler çok moda ister maxi boy olsun, ister uzun kıştan beri trendler arasında yer alıyor. Özellikle beyaz bir spor ayakkabıyla da çok uyumlu kombinler yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken tarzınıza uygun olan etek modelini seçmektir. Özellikle bu sezonun en çok tercih edilen eteklerinden biri olan pileli eteklerle de çok fazla tercih edilen spor ayakkabılarını sizler de bu şekilde kombinleyebilirsiniz.

3) Kumaş Pantolon Kombini

Spor ayakkabı giymek için illaki spor giyinmeye gerek yok. Eğer kumaş pantolon giymeyi seviyorsanız bu şekilde de çok güzel spor ayakkabı kombinleri oluşturabilirsiniz. Özellikle maskülen tarzı benimsemiş olan bayanlar için çok şık ve tarzlarına uygun bir kombin olacak. Kumaş pantolon, spor ayakkabı kombini çok alışık olmadığımız biri tarz olsa da emin olun çok havalı ve cool duracaktır. Ayrıca da son zamanlarda oldukça çok tercih edilen bir tarz. Yeter ki kombinlerinize ruhunuzu ve tarzınızı katın, o kombini sıradanlıktan çıkarın. Modada olmaz diye bir şey yoktur.

4) Elbise Kombini

Bahara en çok yakışan, her ortama rahatlıkla uyan kombin önerilerinin başında hiç şüphesiz yazlık elbiseler ve spor ayakkabılar gelir. Üstelik kombinlemesi de oldukça kolay ve çok rahat bir kombin.

Elbisenizin tarzı ne olursa olsun beyaz spor ayakkabı kullanarak fark yaratabilirsiniz.

5) Şort Kombini

Spor ayakkabı ile oluşturabileceğiniz en tarz kombinlerden biri de şüphesiz şortla yapılan kombinlerdir. Yaz ayları için de en uygun olan kombinler etek, elbise ve şortla yapılan kombinlerdir.

Özellikle salaş gömlekler, tişörtler ve beyaz spor ayakkabılarla günün en tarzı olabilirsiniz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri