İkimizin Yerine Filmi Ne Kadar Başarılı Oldu?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

İkimizin Yerine filmi uzun bir bekleyişin ardından sonunda vizyona girerek seyircisiyle buluştu. Peki film beklenildiği kadar başarılı oldu mu, yoksa beğeni sayısı tahminlerden daha mı az? Konusu ne kadar sürükleyici? Bu film sinemada izlenmeye değer mi?
Türk televizyonlarının vazgeçilmezi olan ve görmeyi özlediğimiz Nejat İşler, güzelliği ile herkesi büyüleyen Serenay Sarıkaya eşliğinde seyirciyle buluşturulan İkimizin Yerine, alışılmışın dışında bir senaryoyla karşımızda.

Fragmanını izleyenlerin romantik aşk filmi sandığı, ancak konusunun aşkla işlenmiş aile dramı olduğu bu film seyirciyi hayal kırıklığına uğratıyor. Ülkemizde aşk filmlerinden beklenilen o derin duygu sahnelerinin arandığı filmde Nejat İşler’in canlandırdığı Doğan karakterinin geri planda bırakıldığı söyleniyor. Aslında konusu itibariyle olması gereken dozla bırakılan sahnelerin beklentiyi karşılamamasının sebebi de fragman olabilir. Aşk filmlerine olan hasretle iki dev ismin yan yana gelerek bir projede yer alması birçok insanı oldukça heyecanlandırmıştı. Fragmanda gösterilen aşk sahnelerinden çok daha fazlasını bekleyen kitle için İkimizin Yerine izlemek biraz hayal kırıklığı yaşatmış olabilir.

Beğeni oranına rağmen filmin kalitesi oldukça yüksek… Filmin senaryosu bu zamana kadarki Türk yapımlarına benzemediğinden toplumda tepkilere yol açsa da oldukça dozunda bir hikayeye sahip. Aşktan çok aile dramı içeren filmde kendinden yaşça büyük bir öğretmenine aşık olan Çiçek karakterini izliyoruz. Aşkın büyüsünün aile sırlarıyla olan bağlantısının Çiçek karakterine nasıl bir yol çizeceğini merak ediyorsanız İkimizin Yerine izlemenizi tavsiye ederiz.

Bu filmden bekletinizin ne olduğuna bağlı olarak beğeni düzeyiniz değişecektir. Birçok insan filmi izledikten sonra beklentilerini karşılamadığını söylese de aslında oldukça başarılı bir yapıt. ‘Aslında’ kelimesini kullanmak dahi filme haksızlık olur. Senaryosu, sahneleri, müzikleri, kadrosu ve tüm ayrıntılarıyla kalite kokusunu filmin her anında hissedebilirsiniz. Türk sinemasına yakışır şekilde profesyonelliği beyazperdeye taşıyan usta ekibin emekleri taktir edilmeye değer.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -