Kumral Severler için Saç Renkleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Saç renkleri arasında kumral rengi sevenler için kumralın tonlarını değerlendirmek mümkün. Elbette kumralın dışında birçok farklı saç rengi bulunmakta, ancak bu makalemizde kumral severler için seçtiğimiz saç renklerini değerlendirerek kumral saç renkleri üzerine yoğunlaşacağız. Saç renginizden sıkıldınız mı? Öyleyse uzun yıllardır değişmeyen ve bugün de çok moda olan tonlardan birini; yani küllü kumral saç rengini deneyin. Ünlü kadınlardan yan komşunuza kadar pek çok kişinin bu tonu denemesinin bir nedeni var: Neredeyse herkese çok yakışıyor. Üstelik son derece zarif ve kullanışlı. Küllü kumral saç rengi kimlere yakışır, nasıl elde edilir, bakımı nasıldır gibi soruların yanıtları için yazımızı okumaya devam edin.

Küllü kumral saç rengi

Küllü kumral, koyu sarı ile açık kahverengi arasında bir ton. Bu nedenle sıklıkla balköpüğü saç tonlarını içeriyor. Soğuk alt tonlu küllü kumralda, gri ya da sarı ışıltılar yer alabiliyor. Zaten tek bir küllü kumral olduğunu da söyleyemeyiz. Ten renginize ve zevkinize göre bu renge geçiş yapmak istiyorsanız öncelikle saçlarınızın bulunduğu renge odaklanın. Eğer koyu bir saç renginiz varsa renk açıcı bir işlem görmesi gerekebilir. Saçlarınız açık renkliyse bu geçiş son derece kolay olacaktır.

Küllü kumral saç rengi kime yakışır?

Bu saç, çoğunlukla her ten rengiyle uyum sağlar. Beyaz tenli, buğday tenli veya esmerseniz küllü kumralı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle açık tenli ve renkli gözlülerde, açık küllü kumral saç rengi son derece doğal duruyor. Saçlarınızın uçlarına veya aralarına daha açık sarı tonlarda gölgeler kullanarak da onlara ışıltı katabilirsiniz. Eğer koyu bir tene sahipseniz koyu küllü kumral saç rengi size daha çok yakışır. Unutmayın; konu küllü kumral olduğunda tercih edebileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor.

Küllü kumral saç rengi tonları

Açık küllü kumral

Bu rengin en çok yakışacağı kişiler, elbette beyaz tenliler. Eğer saçlarınızda değişiklik yapmak ve doğallıktan uzaklaşmamak istiyorsanız açık küllü kumralı deneyin. Saç renginiz zaten açık kahverengi veya koyu sarı ise bu renge geçiş yapmanız çok kolay olur.

Koyu küllü kumral

Saçlarınız siyah ya da siyaha yakın bir tondaysa doğal bir görünüm için koyu kumralı denemenizi öneririz. Bu renge geçiş sizin için hem kolaydır hem de saç ve ten renginizle daha iyi bir uyum yakalar. Buğday veya esmer tene sahip olanlar koyu küllü kumral saç rengini korkusuzca deneyebilirler. Bu tonun, içerisinde çikolata kahve saç rengi tonlarını barındırdığını da ekleyelim.

Küllü bebek kumralı

Bu doğal saç rengi, saçlarındaki grileri örtmeye çalışanlar için mükemmel. Hafif gölgenin soğuk alt tonları, çeşitli vurgular ve düşük ışık tonları, saçlarınızdaki asi gri- beyaz saç tellerini kamufle eder ve saç bakımını çocuk oyuncağı haline getirir. Üstelik açık ve buğday ten renkleriyle de çok iyi çalışır.

Çok açık küllü kumral

Çok açık küllü kumral, soğuk alt tonlara sahip açık renkli bir ten için teninizi soldurmadan saçlarınıza boyut kazandırmanızı sağlayabilir. Bunun için baştan sona gümüş vurgular ve açık sarı tonlarda gölgeler yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri