Mezuniyet için Trend Elbise Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Okulların kapanmaya yaklaşması ile beraber öğrencileri mezuniyet heyecanı sarmaya başladı. Bu heyecanı görkemli bir günle taçlandırmanın adı mezuniyet balosu. Bu özel günde bütün kızlarımız alımlı ve görkemli görünmek ister bizde bunun için trend mezuniyet kombinleri 2019-2020 yazımızı güzel bir derlemeyle sizlere sunuyoruz. Mezuniyet kombinleri yapmak ekstra zor bir iştir. Bu zorluğun üstesinden gelmeniz için profosyonel yardımlar almanız şarttır. Hangi elbise ile hangi parçayı birleştireceğim diyerek strese girmeyi bırakarak oluşturulmuş mezuniyet balosu kombinlerinden ilham almalısınız. Sizlere ilham olacak birleştirmeler…

En Moda Mezuniyet Kombinleri

1.Mezuniyet Günü Stili

Lise mezuniyet kombini için bu öneri harika ötesi. Mavi ağırlık bir renk birleştirilmesi yapılmış ama mavinin bütün tonlarına yer verilmiş. Tek renkli dikkat çekici özellikte bir stil oluşturulmuş. Temel parçanızın sade elbise de olsa aksesuarlar çok yoğun bir şekilde seçilerek ayrıntılar katılmış. Sizlerde yukarıdaki kombin parçalarına benzer örnekler bulup kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Bizim buradaki amacımız verdiğimiz kombinlerden esinlenmenizdir bire bir aynı parçaları bulmak çok doğru değildir zaten.

2.Mezuniyet Günü İçin Öneri

Malum mezuniyetler genellikle yaz aylarına denk geldiği için bizlerde canlı renklerle eşleştirmeler yapıyoruz. Yukarıdaki birleştirmemiz mavi renk ağırlıklı idi. Bu stilimizde sarı renk ağırlıklı. Güzel dizayn edilmiş bir mezuniyet tarzı olduğunu vurgulayalım. Sade sarı bir elbise ile diğer parçaların doğru ve yerli yerinde birleştirmesi sonucu ortaya çıkarılmıştır. Elbiseye uygun seçilen çantanın tarzına bayılacağınızı düşünüyorum çok iyi bir eşleştirme olmuş. Denemek için çok fazla düşünmeyin derim!

3.Şık Mezuniyet Tarzı

Bu mutlu gününüzde bir melek gibi görülmek isteniyorsanız birazcık tüllü rahat bir elbise seçmelisiniz tıpkı yukarıdaki elbise modelinde olduğu gibi. İçinde birden fazla rengi barındıran elbise stili gök kuşağı etkisi yaparak görenlere görsel bir bakış zevki sunuyor. Diğer seçilen tüm parçalarda elbise gibi birden fazla renk özelliğine sahip bu da ne kadar iyi bir kombin yapıldığını kanıtlıyor. Sizlerde elbise, ayakkabı, çanta, kolye ile yukarıdaki gibi harika bir mezuniyet tarzı oluşturabilirsiniz.

4.Eşsiz Bir Fikir

Çok tatlı bir renk seçeneği ile tasarım yapılmış bütünleme diyebiliriz. Herkesi kendine çeken renk uyumu yaz günleri olduğu düşünülerek ona göre parçalar seçilmiş. Bol paça pantolonlar son dönemde şıklığın simgesidir. Bol paça pantolonla ipli yazlık bir üst eşleştirmesi yapılmış. Saat, çanta, ayakkabı gibi parçalarda siyah renklerden seçilerek harikulade etkili bir görünüm oluşturulmuş.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri