Plajlardan Sokak Modasına Terfi Eden Hasır Çantalar

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Hasır çanta denince akla ilk gelen eminim plaj çantalarıdır. Eskiden daha çok plaja giderken aldığımız hasır çantalar bu sezon vizyon değiştirdi ve plaj modasından sokak modasına terfi etti. Artık tatil beldeleri ve plajlar dışında sokakta da karşımıza çıkmaya başladı.

Özellikle ünlü markaların koleksiyonlarında sıkça yer verdiği ve yeni sezonda da vitrinlerde kendini bulan ve sokağa taşınmaya başlayan hasır çanta kullanımı bu sezona damga vuracağa benziyor. Üstelik o kadar şık ve çok çeşit modelde tasarlanmışlar ki gündüzden geceye her anınızı özel kılacak. Artık bir daveteye giderken veya bir düğüne giderken de rahatlıkla hasır çantalarınızı takabileceksiniz.

Eminim birçok insan yok artık piknik çantasıyla veya deniz çantasıyla akşam davete, düğüne mi gidilir diye düşünebilir; ancak sizin bildiğinizi ya da kullandığınız plaj çantaları eskide kaldı hanımlar. Yeni modelleri görünce ilk işiniz bu çantaları aksesuarlarınız arasına eklemek olacak. Özellikle yaklaşan yaz mevsimi için bu çantalar çok uygun. Yapaylıktan uzak, doğal ve çok şık…

Kombin Önerileri

Her kesime hitap edebilen hasır çanta modelleri mevcut. Klasik giyinmeyi sevenler için portföy modeller mevcut olsa da trendin en çok tercih edilen parçaları büyük boy olan hasır çantalar oluyor. Tabi tercih tamamen size kalmış tarzına göre istediğiniz modeli seçerek kombin oluşturabilirsiniz.

Hasır Çanta Kombini

Renk konusuna gelince özellikle baharda soft tonlarla birlikte rahatlıkla kombin oluşturabilirsiniz. Örneğin, siyahtan vazgeçemiyorsanız siyah ile de çok güzel kombin yapabilirsiniz. Ancak yazın siyah bir kıyafetle kombin yapmanızı açıkçası biz pek önermiyoruz. Aslında sadece hasır çantalar ile değil, ne ile kombin yaparsanız yapın güneşi çok fazla çekeceği için size ve bedeninize zarar verecektir. Diğer seçeneklere bakacak olursak beyaz, pötikare desen ile de çok rahat kombinler oluşturabilirsiniz.

Yazın ise canlı renkler olan kırmızı, turuncu, sarı, yeşil gibi daha enerjik renklerle de yaz ruhuna uygun bir kombin oluşturabilirsiniz. Beyaz veya renkli bir elbise küçük boyutlarda bir hasır çanta altına giyebeileceğiniz bir topuklu ayakkabı çok zarif duracaktır.

Hasır çanta ve elbise kombini

Canlı bir renk seçmenizi istememizin nedeni, soluk renkler kullandığınızda çantayı istemeden kamufule etmiş olursunuz. Sonuç olarak bu da çok doğru bir tercih olmayacaktır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise kombininizde başka bir hasır parçaya yer vermemeniz olacaktır.

Doğru Diyet Listeleri
Güzellik Maskesi
Dekorasyon Modelleri
Bayan Saat Modelleri